anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Smart Plus la 8 euro

Neaplicabil
Salutare,
aveam un info-inside cum că de săptămâna aceasta va fi disponibil un abonament de voce promoțional Smart Plus la 8 euro TVA inclus valabil doar pentru perioada Sărbătorilor de Iarnă după care va fi retras din ofertă.
Din păcate pe site nu apare nimic, iar cei de la fidelizare nu știu nimic.
Dacă aflați ceva să-mi dați și mie de veste că sunt liber de contract de un an de zile.
1 Soluţie acceptată‚

Salut, alterego! Ne-am fi dorit sa te ajutam mai mult, insa momentan nu avem un astfel de abonament in oferta comerciala. Uite, poti gasi aici toate abonamentele de voce din oferta actuala https://www.orange.ro/abonamente/ In momentul cand vor aparea abonamente noi, ele vor fi publicate pe aceasta pagina. Toate cele bune!

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Salut, alterego! Ne-am fi dorit sa te ajutam mai mult, insa momentan nu avem un astfel de abonament in oferta comerciala. Uite, poti gasi aici toate abonamentele de voce din oferta actuala https://www.orange.ro/abonamente/ In momentul cand vor aparea abonamente noi, ele vor fi publicate pe aceasta pagina. Toate cele bune!

Neaplicabil
@Orange Assistant Care parte din info-inside nu ați înțeles-o?

FaraUnID
Campion certificat
O fi un abonnament special care nu face parte din oferta comerciala si care este oferit in anumite conditii si din acest motiv nu apare in gila publica, afisata pe site. @Orange Assistant Cum se face ca abonamentul Smart 15 ofera acces 5G, pe cand abonamentul Smart 17 NU ofera acces 5G. Care ar fi ratiunea pentru care un potential client ar alege sa plateasca 17 euro pentru 4G+ in loc de 15 euro pentru 5G? Strict in acest caz reducerea aplicata la achizitie de telefon iese din calcul, pentru ca m-am jucat putin si am efectuat niste simulari din contul de abonat!

Neaplicabil
@FaraUnID abonamentele cu PLUS oferă acces 5G celelalte nu și era parcă doar 2, cel de 15 și cel de 25

FaraUnID
Campion certificat
Smart 15 este fara PLUS (cel putin asa apare la mine). Pe langa asta exista si abonamentele Fun 9, Smart 17, Smart Plus 22, Smart Plus 30.

tomaciprian
Cunoscător
@alterego Sunt 3 abonamente care ofera acces la 5G: Smart 15, Smart Plus 20 si Smart Plus 25. @FaraUnID: Intr-adevar, si mie imi arata la fel in contul MyOrange, Smart 15 cu acces la 5G si Smart 17 care nu are acces.

Razvan
#StarMember
Ciudată fază cu Smart 17. După mine orice abonament nou/vechi mai mare de 15 euro să aibă acces la 5G

catalin_tanase
Explorator
Pe măsură ce va fi dezvoltată rețeaua și vor apărea mai multe terminale, Orange o să dea liber la 5G pentru toată lumea. Are interesul să facă asta deoarece decongestionează rețelele 4G și 5G, în condițiile în care consumul de date crește de la an la an.. Așa s-a întamplat și când au apărut 3G, respectiv 4G.

DanielaH
Moderator
Ambele abonamente, Smart 15 și Smart 17, oferă acces 5G. Vom corecta informația din online. Mulțumim pentru sesizare.