anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Incheiat] Vechimea îți aduce până la 200 € reducere la device-uri

svetalex
Maestru
Am reînnoit în luna septembrie 2018 un Pachet Orange Love cu net și TV prin fibră, iar perosoana care mi-a prezentat și activat oferta mi-a spus ca voi beneficia de un bonus de până la 200 eur (de fapt am avut de ales între acest beneficiu, sau plata abonamentului redusă cu 50% pentru o perioadă de 6 luni, dar am ales bonus-ul). Știe careva unde, sau dacă pot vedea acest bonus în Contul meu?
Am fost de curând, într-un Orange Shop pentru alte informații, dar nu au putut să îmi zică nimic de acest bonus, că nu îl vedeau (ce este drept am fost aproapre de ora închiderii și nici eu nu am mai avut răbdare)
38 Răspunsuri 38

eda2k
Cunoscător
@svetalex: Bonusul s-a acordat doar la prelungirea abonamentului, nu pentru un abonament nou ... Din păcate pentru mine...

svetalex
Maestru
Dacă ajută pe careva. Încă nu știu unde poate fi vizualizat bonusul în My Orange, însă am observat că bonusul poate fi utilizat la plata unui produs pe care îl adaugi în coș. Reducerea a apărut automat la produsele aflate în coș sub denumirea de „Reducere Thank You servicii convergente”

Vio73
#StarMember
Așa da, pentru că ți se alocă reducerea. Altfel nu apare în cont! Felicitări!

Liva
Junior entuziast
Pentru o asa reducere trebuie achizitionat un pachet complet (net + tv + abonament mobil) si ales un telefon din gama de varf. Pentru cei existenti in retea doar cu abonament iti fac ei oferta de reducere daca achizitionezi un serviciu complet gen un orange love si un telefon din gama de varf

VictorS
Începător
Am dreptul la un telefon, dacă ma puteti contacta

Vio73
#StarMember
Trebuie să te duci într-un Shop sau la un partener Orange.

Cleaver
Junior entuziast
Pentru a ma folosi de acest Bonus pot spune ca mi-am luat cea mai mare păcăleala de la Orange după ce aveam niște urme de îndoiala cu ofertele lor am muscat și partea cu televiziunea de bonusul primit; am vrut sa iau cel mai mare televizor din oferta lor și surpriza am primit unul mai mic și mai scump care culmea nici nu apărea in oferta lor...răspunsul a fost ca dacă am semnat....asta este rămân cu el

profurobocop
Începător
Se vede bonusul cand adaugi produsul in cos.

Vio73
#StarMember
Și îl primești și în contract.