anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Exista semnatura vocala?

Paintings_Mario
Junior entuziast
Mi-a spus un operator ca am semnat contractul cu semnatura vocala, exista asa ceva? , eu stiam de acord verbal pana la incheierea definitiva prin semnatura olograf, sau nu mai citim contracte, clauze etc.?
5 Răspunsuri 5

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Paintings Mario salut și bine ai venit în comunitate! Nu ai primit ulterior pe e-mail sau în contul My Orange și contractul?

Neaplicabil
@MihaelaC mai nou, întrebați-vă colegii, este obligatoriu să fie semnate olograf toate contractele care au fost perfectate la distanță. Aceasta probabil pentru că au existat suficiente abuzuri reclamate de clienții finali pe baza faptului că telefonic s-a promis/propus una și în realitate s-a făcut cu totul altceva +/-. Când ai contractul în mână, îl mai frunzărești și în 14 zile te prinzi dacă e ceva în neregulă...

Paintings_Mario
Junior entuziast
Cu asta ma confrunt, vin cu o oferta care de fapt este o pacaleala, de 2 luni de cand mi s-a incheiat contractul nu pot scapa de ei, de doua luni ma suprataxeaza cum vor ei fara sa semnez contract sau sa vad vreun mail.

DanielaH
Moderator
@Paintings Mario, s-a clarificat situația cu contractul? Ai intrat în posesia lui?

Paintings_Mario
Junior entuziast
Am rezolvat la Orange Shop fiindca cei online sunt niste incompetenti.