anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum folosesc codul unic pentru voucher Decathlon, Carefour?

Capitanul1
Începător

Am primit un cod unic pentru un voucher la decathlon, carefour etc. Cum il pot folosi?

1 Soluţie acceptată‚

And04
Senior

Salutare, @Capitanul1 

Aici este regulamentul campaniei: https://www.orange.ro/docs/campanii/xmas-lottery-2022/221122_Regulament-Xmas-Lottery-Nov-dec-22.pdf

La sectiunea Premii gasesti toate detaliile, pentru fiecare companie in parte.

Fiind card cadou, cred ca se introduce la sectiunea "Voucher" sau "Card cadou" (depinde cum este implementata aceasta facilitate in functie de fiecare companie).

Las aici, pe scurt, pentru Carrefour si Decathlon:

5.6. Conditii de utilizare a vouchere (card cadou) utilizabile la Decathlon
Cardul poate fi folosit in conformitate cu Conditii generale de vânzare Decathlon numai in reteaua
de magazine Decathlon sau pe www.decathlon.ro, in limita sumei disponibile pe card. Utilizarea
cardului reprezinta acceptul Conditii generale de vânzare prezentate in detaliu pe
www.decathlon.ro.
Card cadou nu este un card de credit si nu se ofera rest.
Cardul este valabil pana la data 31 decembrie 2022.
Nu poate fi returnat sau preschimbat in numerar.

Cardul cadou este transmisibil, nefiind uninominal.
Orange Romania si Decathlon Romania nu sunt responsabil in caz de pierdere, furt, deterioare
sau folosire neautorizata a prezentului card.


5.7. Conditii de utilizare a vouchere (card cadou) utilizabile la Carrefour
Cardul poate fi folosit in conformitate cu Regulamentul Card Cadou Carrefour numai in reteaua
de magazine Carrefour, in limita sumei disponibile pe card. Utilizarea cardului reprezinta acceptul
termenilor si conditilor generale prezentate in detaliu pe www.carrefour.ro in Regulament Card
Cadou Carrefour.
Card cadou nu este un card de credit si nu se ofera rest.
Cardul este valabil pana la data 15 Aprilie 2023.
Nu poate fi returnat sau preschimbat in numerar.
Cardul cadou este transmisibil, nefiind uninominal.
Orange Romania si Carrefour Romania nu sunt responsabil in caz de pierdere, furt, deterioare
sau folosire neautorizata a prezentului card "

 
 

 

 

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

And04
Senior

Salutare, @Capitanul1 

Aici este regulamentul campaniei: https://www.orange.ro/docs/campanii/xmas-lottery-2022/221122_Regulament-Xmas-Lottery-Nov-dec-22.pdf

La sectiunea Premii gasesti toate detaliile, pentru fiecare companie in parte.

Fiind card cadou, cred ca se introduce la sectiunea "Voucher" sau "Card cadou" (depinde cum este implementata aceasta facilitate in functie de fiecare companie).

Las aici, pe scurt, pentru Carrefour si Decathlon:

5.6. Conditii de utilizare a vouchere (card cadou) utilizabile la Decathlon
Cardul poate fi folosit in conformitate cu Conditii generale de vânzare Decathlon numai in reteaua
de magazine Decathlon sau pe www.decathlon.ro, in limita sumei disponibile pe card. Utilizarea
cardului reprezinta acceptul Conditii generale de vânzare prezentate in detaliu pe
www.decathlon.ro.
Card cadou nu este un card de credit si nu se ofera rest.
Cardul este valabil pana la data 31 decembrie 2022.
Nu poate fi returnat sau preschimbat in numerar.

Cardul cadou este transmisibil, nefiind uninominal.
Orange Romania si Decathlon Romania nu sunt responsabil in caz de pierdere, furt, deterioare
sau folosire neautorizata a prezentului card.


5.7. Conditii de utilizare a vouchere (card cadou) utilizabile la Carrefour
Cardul poate fi folosit in conformitate cu Regulamentul Card Cadou Carrefour numai in reteaua
de magazine Carrefour, in limita sumei disponibile pe card. Utilizarea cardului reprezinta acceptul
termenilor si conditilor generale prezentate in detaliu pe www.carrefour.ro in Regulament Card
Cadou Carrefour.
Card cadou nu este un card de credit si nu se ofera rest.
Cardul este valabil pana la data 15 Aprilie 2023.
Nu poate fi returnat sau preschimbat in numerar.
Cardul cadou este transmisibil, nefiind uninominal.
Orange Romania si Carrefour Romania nu sunt responsabil in caz de pierdere, furt, deterioare
sau folosire neautorizata a prezentului card "

 
 

 

 

Marianch
Începător

Salutare,

Am fost sunat pe 22 Decembrie 2022 ca am fost desemnat castigator la tombola prepay, si am castigat un voucher de 300 ron la carefour, si de atunci nimic...