anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce oferte de retentie/ fidelizare ati primit in aceasta perioada a Sarbatorilor?

Salutare, tuturor!
M-ar interesa ce oferte de retentie/fidelizare (doar cu abonament, fara telefon) ati mai primit in aceasta perioada? Fiind perioada sarbatorilor, ma gandesc ca poate se mai ofera ceva, s-a mai schimbat ceva in ofertele de fidelizare.
Astept raspunsurile voastre impreuna cu oferta primita!
Sarbatori fericite & la multi ani!
18 Răspunsuri 18

Vio73
#StarMember
Am citit în My Orange ( nu mai știu exact unde), că am 2 euro reducere din Love și 2 din Family. Dar trebuie să ai minim 2 sau 3 Orange ME start 8 pe cont. Nu mai rețin exact.

RafaHelper
#StarMember
@Vio, eu nu găsesc aceasta informație. Reducerea de 2 Euro se acordă doar pentru Orange Family. Cel mai bine e sa verifici factura pentru acel numar, asa poti vedea reducerile aplicate. Le poti împărtăși cu noi. Un astfel de abonament m-ar interesa si pe mine.

Vio73
#StarMember
Eu am două Love pe cont (rural și urban). Nu știu detalii și nici nu mă interesează. Eu nu am cerut, reducerile au venit automat.

Vio73
#StarMember
Am reprelungit pachetul Love prin fibră cu Tv Global și Home net 300 la prețul de 8 euro lunar, tva inclus, iar în primele 6 luni, tariful este de doar 5 euro/lună. Sunt foarte mulțumit!