anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce abonament detii, resurse incluse si cat platesti?

Mxx
Junior
Spune-ne ce abonament ai, resursele incluse si ce ai mai pune in plus daca e cazul: minute sau internet?
25 Răspunsuri 25

Ascary
Campion certificat
Daca nu ii apare în My Orange înseamnă că nu îl are.

Florin_D
Cunoscător certificat
Le am conform contractului pe care l-am primit pe mail. Oare gresesc eu undeva!? 🙂

Ascary
Campion certificat
Da,nu știu despre ce vorbești dar daca ai internet nelimitat probabil din aceasta cauză nu îți mai apare bonusul. Oricum ai internet suficient,sper sa nu îl consumi pe tot :)))

Florin_D
Cunoscător certificat
:)) nu ii consum nici ce am in abonament in mod normal... dar sa consum internetul nelimitat :)))

Ovidiu_1
Junior entuziast
dețin un abonament orange me 7

Razvan
#StarMember
@FlorinD, înainte sa activezi acest abonament ai avut cumva bonus internet nelimitat?

Ascary
Campion certificat
Da,a avut și mai are

Danut
Începător
Orange me 10 si pentru ca am 3 abonamente mai am o reducere de 2 euro pentru fiecare numar si fiecare detine 6 G si 3.75 UE.nelimitat sms si apeluri.toate cele 3 abonamente mai au la comun 50 G pentru ca m-am inscris in orange family

exhale
Junior
Ne-am portat recent, la Orange iar oferta ce ne-a fost facuta (pentru doua numere de telefon) a fost mai mult decat multumitoare, pentru amandoi. Pentru 8 Euro pe luna, fara telefon, primim 38 GB trafic, nelimitat minute / mesaje nationale, 200 minute internationale dar fara roaming (am ales a-l activa, la nevoie). Asta pentru fiecare numar in parte.

Florin_D
Cunoscător certificat
@Razvan, da, am avut si inainte activata optiunea de internet nelimitat si cum spunea si @Ascary inca mai am acest bonus activat. Nu tin neaparat la acel bonus, dar stiu ca mi s-a spus de el si ma gandeam ca ar trebui sa apara si acela plus ca mi-ar fi placut daca s-ar fi putut sa donam internet si noi cei de la abonament, sa-l donez si eu! Practic pentru asta as fi vrut sa apara 😉

tomaciprian
Cunoscător
Orange Me Start 8...evident 8€/lună.