anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Business net 50 GB o nouă opțiune de date mobile pentru abonamente?

Vio73
#StarMember
Am observat că îmi apare o în My Orange o nouă extraopțiune de internet de 50 GB, care costă 3,57 euro (tva inclus) și care este denumită Business net 50 GB PROMO (așa cum se vede și în poză). Mi se pare foarte bună față de cea de 6 euro, care avea doar 3 GB. Ce părere aveți?
Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Opțiunea Business net 50 GB PROMO este dedicată exclusiv segmentului de clienți business (persoane juridice). Momentan ea este vizibilă dintr-o eroare în conturile clienților persoane fizice.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Razvan
#StarMember
Ar fi buna și pentru PF, dar cred ca se adresează doar celor juridice.

Vio73
#StarMember
Eu am abonament pe persoană fizică. E de la mine din cont. Și chiar îmi apare la mai multe abonamente.

Jay
Campion certificat
Si eu am vazut opțiunea de câteva zile.. dar, nu i-am dat prea mare atenție.. nu am ce sa fac nici cu netul pe care îl am.. Imi apare la toate abonamentele..

tomaciprian
Cunoscător
Mie nu îmi apare această opțiune în MyOrange. Ar fi fost și mai interesant dacă s-ar fi oferit gratuit, ca să-și merite denumirea de NET PROMO. 🙂

Jay
Campion certificat
@tomaciprian, 50 gb lunar gratuit?.. ☺ Păi, lunile astea a tot fost.. iar ultima promoție, care poate fi activată este de 100 gb..

tomaciprian
Cunoscător
Da. Adică, să avem cu toții cei cu abonamente această opțiune pentru 0€ și să se reînnoiască în fiecare lună. Cei 100GB sunt valabili doar 30 de zile și se pot activa o singură dată... Ar trebui ca și Orange-ul să facă mereu astfel de promoții (nu doar când sunt situații cum a fost această pandemie) măcar cu posibilitatea de activare al unui bonus de minim 50 GB la fel cum au cei de la Vodafone, Mystery Box-ul, care utilizatorilor li se oferă de la minute/SMS-uri (în cazul cartelelor PrePay) până la sute GB în fiecare zi chiar...

Miha_Z
#StarMember
E net superioara aceasta noua extraoptiune, daca comparam atat pretul cat si resursele incluse. Se merita 3.57 euro pt 50 de GB.

Razvan
#StarMember
La prepay costă 0 euro, abonații de ce ar trebui să plătească?

Miha_Z
#StarMember
Buna intrebarea @Razvan. Poate ca abonatii sunt obisnuiti sa plateasca pentru servicii si resurse inferioare fata de PrePay. :))

Vio73
#StarMember
Chiar așa! La prepay, bonusuri lunare peste bonusuri, iar la abonamente, e cam sărăcie mereu!

DanielaH
Moderator
Opțiunea Business net 50 GB PROMO este dedicată exclusiv segmentului de clienți business (persoane juridice). Momentan ea este vizibilă dintr-o eroare în conturile clienților persoane fizice.

Vio73
#StarMember
Chiar mă miram să fie așa de ieftin! Mulțumim pentru clarificare!