anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am abonament la voi, pot sa mai imi fac unul tot cu telefon?

Ioana_Andreea09
Începător
Buna ziua. am abonament la voi. pot sa mai îmi fac unu tot cu telefon?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Buna! Daca n-ai avut probleme pana acum si ti-ai platit facturile la timp, nu va fi o problema sa-ti mai faci un abonament cu achizitie de telefon.. Poti incerca asta si online, din contul tau My Orange, asa vei vedea telefonul care te intereseaza la ce pret este, in functie de valoarea abonamentului si de vechimea ta.. Sau poti merge intr-un magazin Orange, asa vei putea sa vezi si sa testezi telefonul, daca au ce vrei tu sa cumperi.. Mai departe depinde de tine..

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Buna! Daca n-ai avut probleme pana acum si ti-ai platit facturile la timp, nu va fi o problema sa-ti mai faci un abonament cu achizitie de telefon.. Poti incerca asta si online, din contul tau My Orange, asa vei vedea telefonul care te intereseaza la ce pret este, in functie de valoarea abonamentului si de vechimea ta.. Sau poti merge intr-un magazin Orange, asa vei putea sa vezi si sa testezi telefonul, daca au ce vrei tu sa cumperi.. Mai departe depinde de tine..

Ioana_Andreea09
Începător
Mulțumesc mult

teacher_
#StarMember
Salut! Găsești informații în acest link https://comunitate.orange.ro/questions/2344903-comanda-2-telefoane-abonament

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu am vreo 4 abonamente de voce, internet fix, tv, deci nu este nicio problemă să-ți faci abonamente câte îți sunt necesare, doar să fi avut un istoric fără probleme! Succes!