anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament nou pentru sotie

Vivicus
Începător
Eu sunt client si vroiam sa stiu daca pot face si pentru sotie din contul meu
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Poți adăuga încă un număr în contul tău. Daca are prepay, sau daca este in alta rețea, poți beneficia de o oferta mai bună. Intra in magazinul online, aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?order=ASC&sort=TopSales#noScroll=true Și verifică dacă este vreun model care i-ar place soției tale, cu un tip de abonament, în funcție de necesități. Apoi ia legătura cu un consultant, prin apel la 300 sau prin chat-ul Djingo din aplicația My Orange, sau fa o vizita intr-un shop. Numărul soției tale va fi asociat contului tău și vei putea face plata tu, fara probleme.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
Vivicus, bun venit in Comunitate!!! Da, normal că poți. Mergi într-un magazin Orange sau poți face un abonament nou și online, din contul tău My Orange.

teacher_
#StarMember
Salut! Poți adăuga încă un număr în contul tău. Daca are prepay, sau daca este in alta rețea, poți beneficia de o oferta mai bună. Intra in magazinul online, aici https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?order=ASC&sort=TopSales#noScroll=true Și verifică dacă este vreun model care i-ar place soției tale, cu un tip de abonament, în funcție de necesități. Apoi ia legătura cu un consultant, prin apel la 300 sau prin chat-ul Djingo din aplicația My Orange, sau fa o vizita intr-un shop. Numărul soției tale va fi asociat contului tău și vei putea face plata tu, fara probleme.

FLo1
#StarMember
Ca o precizare: abonamentul "soției" va fi de fapt al tău, gestionat și reprezentat de tine, dar utilizat de soție. Deoarece, pentru Orange nu va exista "soția " ci "alt abonament propriu".

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă mai adaugi un abonament pe numele tău online sau într-un magazin Orange, se poate fără probleme. Eu am așa de 20 de ani, iar de câțiva ani îl am și pe al fetei și pe al tatălui. E chiar destul de util să ai măcar două abonamente pe același cont, pentru că poți negocia altfel și obține și eventuale reduceri. Cred că este și mult mai ușor să ai și mai multe facturi la un loc. Poți cere sprijinul și la 300 sau din secțiunea Contact a My Orange. Îți urez succes!

Razvan
#StarMember
Sigur că da. De asemenea, dacă soția ta este client prepay sau dorești o portare, poți obține o ofertă personalizată de migrare la abonament/ portare. La migrare de la prepay la abonament creditul existent se transferă la abonament sub formă de discount în limita a 50 euro și mai primești încă 50 euro discount la achiziția unui telefon. De asemenea poți apela la 300 pentru a fi redirectat către un agent pentru a încheia un contract nou la Orange.