anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Scumpiri Skyshowtime

Anonim
Neaplicabil

Salutare,

Din păcate există scumpiri și pe partea de streaming, mai exact cei de la Skyshowtime vor scumpi serviciul.

Voi ce serviciu/servicii de streaming folosiți?

Vă las un link mai jos:

https://arenait.ro/lamuriri-privire-cresterea-abonamentelor-showtime/

34 Răspunsuri 34

Vio73
#StarMember

Salutare!

Scumpirile sunt în ton cu tot ceea ce se întâmplă în jurul nostru și va trebui să ne obișnuim, din păcate!

Personal, nu folosesc astfel de servicii!

BlackWolf
Senior certificat

Salut,

Nu ai folosit niciodata? Nici macar Youtube?

BlackWolf
Senior certificat

Salut,

Da, era de asteptat pana la urma. Eu foloseam HBO Max, mi se parea cel mai ok. Acum folosesc doar Youtube si am varianta Premium...

Tu ce servicii de streaming folosesti?

Anonim
Neaplicabil

HBO Max, Netflix și Skyshowtime 

BlackWolf
Senior certificat

Buuun, urmaresti ceva seriale. Sincer, mie Netflix mi se pare cam cel mai slabut...

Anonim
Neaplicabil

Netflix în ultima vreme are foarte multe producții proprii și nu mă prea încântă, sincer. Găsești totuși ceva de urmărit.

BlackWolf
Senior certificat

Da, asa e, de gasit, gasesti cate ceva interesant, dar pretul abonamentelor lor mi se pare prea mare pentru ce ofera in schimb. In mod normal urmaresti pe TV, iar cel mai mic abonament este de 5 euro si vezi doar 720p, calitate care este slaba pentru un TV mare 4K. Ca sa vezi 4K trebuie sa dai 12 euro. Mi se pare destul de aiurea treaba asta... Macar daca si ofereau continut care sa compenseze...

Pololică
#StarMember

Cred că am trecut prin cam toate, mai puțin Filmbox. S-ar putea să renunț la ei. Plăteam 2€. Ce-mi place la ei sunt serialele transmise în anii 90: Echipa de Soc, Kitt, Verdict crima, Star Trek, Bărbatul bionic, Femeia bionica, Columbo, etc. 

Pai se mareste si la cei care au abonament de la inceput cu 2 euro? Alte servicii mai folosesti?

Anonim
Neaplicabil

Se mărește cu 1 euro și ajungi la 2.99 dar fără reclame 👍

BlackWolf
Senior certificat

Sincer, tot e ok. Sunt acolo productii care merita banii? Apar productii noi constant? Poate poate imi iau si eu daca e interesant. Netflix mi se pare doar o gluma...

Anonim
Neaplicabil

Apar noutăți.

Momentan eu mă uit la Frasier 😁

Oppenheimer va apărea curând. Au băgat ultimul Mission Impossible, câteva exemple.

BlackWolf
Senior certificat

Hmmm, nu suna rau, noutatile sunt destul de bune. Eu cred ca si pentru 3 euro pe luna ar merita totusi pastrat...

Anonim
Neaplicabil

Pentru 1 euro în plus, eu zic că merită. O să păstrez abonamentul. Am fost printre cei care a prins oferta cu 50% redus pe viață.