Detalii convorbiri mai vechi de 2 ani

Anquita
Începător
Cum pot vedea desfășurătorul apelurilor efectuate mai vechi de doi ani?
1 Soluţie acceptată‚

Buna! Din pacate, factura detaliata pentru abonamentele Orange de voce se poate vizualiza doar din ultimii doi ani.

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Salut! Singurul care te poate ajuta, daca a păstrat atat de mult timp informațiile și le are arhivate, este Orange.. cu condiția ca tu sa fii titularul numărului pentru care ceri desfășurător.. E posibil sa nu le păstreze nici Orange, mai mult de 6 luni sau 1 an.. Poți trimite cererea prin https://www.orange.ro/contact/ sau prin secțiunea contact din My Orange aplicație, daca ai instalat-o pe telefon.. Dacă au aceste informații și tu ești titularul, ți le vor trimite.. n-am cerut niciodată, dar nu vad de ce n-ar trimite daca sunt respectate condițiile.. Dacă ai primit factura pe e-mail și aveai desfășurător atașat, poti vedea acolo.. daca mai ai acele e-mailuri.. Eu am de foarte multi ani desfasurator atasat facturii, insa doar pe unul dintre numere și am putut sa vizualizez acum..

Vio73
#StarMember
Salutare! Mai mult de 2 ani, nu prea văd cum, pentru că nici în My Orange nu mai sunt. Așa cum ți s-a spus, doar dacă ai avut factură electronică, le poți găsi în email ( dacă nu le-ai șters deja). Succes!

Buna! Din pacate, factura detaliata pentru abonamentele Orange de voce se poate vizualiza doar din ultimii doi ani.