Cum se seteaza telefonul ca sa trimita un mesaj automat daca nu pot raspunde?

otnasz
Începător
Cum se seteaza telefonul ca sa trimita un mesaj automat daca nu pot raspunde?
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Hello! Ar fi util sa stim ce model de telefon folosesti, in caz ca e ceva specific ce poate fi setat pentru modelul respectiv. Ca idee generala, am gasit un articol care ar putea sa te ajute: https://www.popsci.com/story/diy/set-up-auto-reply-text-messages/
Client Orange

2 Răspunsuri 2

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Hello! Ar fi util sa stim ce model de telefon folosesti, in caz ca e ceva specific ce poate fi setat pentru modelul respectiv. Ca idee generala, am gasit un articol care ar putea sa te ajute: https://www.popsci.com/story/diy/set-up-auto-reply-text-messages/
Client Orange

DanielaH
Moderator
@otnasz, ai reușit să faci setările? Dacă te-a ajutat răspunsul lui arsradu, te rugăm să-l marchezi ca soluție. Mulțumim și te mai așteptăm.