Update la Android

Anonim
Neaplicabil

S-a lansat update-ul la Android 10 pentru Samsung A70.

Ce schimbări importante au apărut?

Sursa:

https://gadget.ro/samsung-galaxy-a70-a-primit-update-la-android-10-cu-one-ui-2/

11 Răspunsuri 11

DanielaH
Moderator
Vă propun să postăm de acum înainte în acest topic toate informațiile/ părerile/ feedback-urile despre update-urile primite pentru Android. Ce părere aveți?

Anonim
Neaplicabil
@DanielaH, sigur!

Miha_Z
#StarMember
Eu am primit saptamana trecuta update la Android 10 pentru Samsung S9 plus. Cum am mai spus nu-mi place fundalul inchis din aplicatii.

delfinas
#StarMember
Eu am primit deja, acum vreo 2 zile, o actualizare a EMUI 10, pe care il am de vreo luna pe Huawei P30 Pro.

Vio73
#StarMember
Eu încă aștept!

Vio73
#StarMember
Din fericire, am trecut și eu ieri la android 10 pe al meu Huawei P 30. Nu văd mari schimbări decocamdată, în afară de grafica diferită!

Anonim
Neaplicabil
Și eu aștept update-ul la Android 10 luna viitoare pentru Huawei P20.

Buna! Am tot asteptat un update pe telefon ( Huawei MATE 20 LITE) si nu mai venea. Am istalat HISUITE (pe laptop) ,am dat update la ultima versiune a programului,iar apoi a venit update-ul ,in momentul in care telefonul a fost conectat la laptop. (apare o bulinuta rosie langa *update* ) Am vrut sa impartasesc asta cu voi deoarece stiu cat de mult asteapta toti utilizatorii sa primeasca acest update.

Ascary
Campion certificat
Multumim Rozalia ca ai vrut să împărtășești solutia de upgrade pentru cei care nu au primit inca.

adnacristina
Începător
Pentru huawei p30 lite se stie ceva de update?

calingr
Începător
Tocmai ma intreaba P30lite-ul daca vreau update la EMUI 10.1 Inteleg ca asta e si update la android 10. L-a incercat careva, merita?