anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Intru in contul yoxo si nu imi mai arata nimic

malasorte68
Începător
Intru in contul yoxo si nu imi mai arata nimic, numai email, parola si iesire din cont. Ce as putea face. Am resetat si parola dar degeaba.
2 Răspunsuri 2

Trixen_old
Cunoscător
Salut! Sa inteleg ca ai un abonament Yoxo deja? Daca nu ai, e normal sa nu vezi detalii. De asemenea, daca ai avut cu ceva mai mult timp in urma, iar numarul a fost suspendat si apoi alocat altei persoane, e normal sa nu iti mai apara. Comportamentul pe care il mentionezi l-am avut pe un cont pe care aveam un numar pe care l-am inchis. Atat. In caz de suspendare numar, vei mai continua sa il vezi un timp in cont si vei putea sa platesti. Daca nu il mai vezi, inseamna ca nu mai poti face nimic. Curios este ca, atunci cand ti se sterge ultimul numar de pe cont, ramai intr-o situatie in care nu mai poti face nimic cu acel cont. (cel putin asta a fost experienta mea, poate s-or mai fi schimbat lucrurile in ultimele luni) Daca ai un abonament activ sau daca nu asta e situatia, te rugam sa ne oferi mai multe informatii.

DanielaH
Moderator
@malasorte68, te așteptăm în continuare să revii cu mai multe detalii ca să te putem ajuta cu răspunsuri. Mulțumim.