anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Defectiune orange Tv in Campulung?

Biclea
Junior
Nu imi functioneaza orange tv din C-lung Muscel. De ce?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată. @Biclea, e totul în regulă și la tine? Funcționează? Te așteptăm să revii cu vești bune. Mulțumim.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salutare! Se mai întâmplă și să există probleme tehnice, care pot fi provocate în principal de vreme. Am văzut la tv că pe acolo au fost unele probleme ( furtună, inundații), care s-au răsfrânt probabil și asupra rețelelor de telecomunicații. Dacă nu se rezolvă într-un timp rezonabil, te sfătuiesc să anunți incidentul respectiv la Serviciul clienți, prin Chat Djingo sau la numărul 300 ( 0374300300 din orice rețea), pentru a face cunoscută problemă. Succes!

DanielaH
Moderator
Salut, Biclea! Pentru a transmite mai departe situația ta colegilor noștri de la departamentul tehnic, ți-am trimis un mesaj privat și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

Salut! Am sesizat ca este o problema generala in zona Arges. :( Ne cerem scuze pentru aceasta situatie, departamentul Tehnic face demersurile necesare pentru remedierea sa intr-un timp cat mai redus. O zi buna!

DanielaH
Moderator
Colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată. @Biclea, e totul în regulă și la tine? Funcționează? Te așteptăm să revii cu vești bune. Mulțumim.

Biclea
Junior
Da, totul e bine acum. Defectiunea a durat 2 zile :(.

DanielaH
Moderator
Ne bucurăm că acum funcționează și îți mulțumim pentru confirmare. Te mai așteptăm în Comunitate.