anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Recomandare filme, seriale pe Netflix

Ascary
Campion certificat
Deschid acest topic in speranta ca ne vom recomanda unii altora filme demne de urmarit,acum ca Orange a oferit si posibilitatea urmarii platformei Netflix prin abonamentele sale.
48 Răspunsuri 48

Ascary
Campion certificat
Merci Razvan. Pregatesc popcornul 🙂

Neaplicabil
Serialul Toy Boy super film merita vazut.

rrradux
Junior entuziast
Chiar am terminat acum 2 zile serialul Manhunt: Unabomber, foarte bun si cel mai recent film - The Platform.

Cathy
Explorator entuziast
Preferatul meu in aceste zile e La Casa del Papel. Ca sa trag putin de timp am vazut doar cate 2 episoade desi cu greu te mai ridici din fotoliu la cat de incitant e, A fost foarte interesant de urmarit si filmul cu imagini din spatele scenei, cum a inceput serialul, cum a evoluat si ce amploare a luat in toata lumea ajungand la fenomenul casa del papel.

svetalex
Senior certificat
nu am abonament la Netflix, dar am vazut împreună cu prietena mea care are Netflix, câteva filme care mi-au plăcut :) Terminalul Turistul Legendele Toamnei Dance With Me (1998) - un film pe care l-am văzut cu micile mele dansatoare :) Dirty Dancing (1987) The Bodyguard (1992)

Anca07
#StarMember
Ultimul film serial pe care l-am vazut, foarte interesant de altfel, Servant. Momentan este doar sezonul I, insa astept cu nerabdare si S II.

Jay
Campion certificat
Eu m-am uitat la chestii mai domestice, zilele astea.. seria 16 din Grey's Anatomy.. 21 de episoade. De la ~16 la ~ 4 dimineața, dar pe Orange TV GO... ☺

teacher_
#StarMember
Oare e ultimul sezon din Anatomia lui Grey? Am citit undeva că s-ar fi difuzat ultimul episod. Cred că a fost cel mai longeviv serial, după Tânăr și Neliniștit. 🙂

Miha_Z
#StarMember
Grey's Anatomy era unul din serialele mele preferate acum vreo 13 ani. Palpitant film si parca era transmis pe TVR2. Nu mai retin pana la ce serie am vazut, dar acum cred ca as avea timp sa vad si restul episoadelor.

Jay
Campion certificat
Pe diva este momentan o serie, dar, nu stiu exact ce serie, n-am fost atenta.. dar, pe Orange TV GO este seria 16 disponibila.. pe diva sunt în urma.. habar n-am cu cât, as spune cu vreo 2-3 serii.. ☺

Miha_Z
#StarMember
@Jay la cat am mai urmarit eu serialul si episoadele difuzate pe Diva sunt cu mult inainte fata de unde ramasesem eu cu uitatul. 🙂

Ascary
Campion certificat
Cine l-a omorât pe Derek Shepherd din ”ANATOMIA LUI GREY”? 🙂

Miha_Z
#StarMember
Nu-mi vine sa cred ca a murit dr, eu pt el ma uitam la film. :(( Mai are vreun farmec filmul fara el?

Petre_Nicholas
Junior entuziast
Film horror: The Nan Cred ca-l stii

andreicrs93
Începător
The blacklist ,Taken PART 1,2,3