anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Programe tv nefunctionale.

tinaida65
Începător

Buna ziua.
Nu se pot viziona mai multe canale tv, atat pe aplicatia online pe laptop cat si pe dispozitivul Tv Go Box( receiverul online) . Îmi apare mesajul "Acest canal nu face parte din oferta ta". Precizez ca am activat abonamentul tv pe fibra Premium. Programele tv cu acest mesaj sunt in numar de 25 canale. ( ex: TVR 1, TVR 2, TVR 3, TVR International, Eurosport 1 si 2, Diva, Travel Channnel, BBC World, Animal Planet, My Zen, Motorvision, Mezzo, Mooz Mix, etc) 
In speranta unui raspuns si o rezolvare pozitiva a situatiei, va multumesc anticipat.

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember

Salutare!

După cum am mai spus și cu alte ocazii, trebuie scris urgent la adresa de email aplicatii@orange.com, unde dai numele și prenumele, numărul de telefon și adresa de email asociată contului de utilizator My Orange, respectiv Orange tv go.

Acolo le explici aceste detalii, pentru că aici, suntem în mare parte tot clienți.

Baftă! 

Ok, mersi pentru raspuns. Am sa iau legatura cu ei. Cei de la Orange mi-au spus sa intru in comunitatea Orange. Ce e ciudat e ca cei de la Orange mi-au spus ca ei nu se ocupa de Orange Tv Go..... in ciuda faptului ca e serviciul lor....in fine. 🙂 

Fă ce îți spun eu și poate reușești! Eu așa am făcut mereu și a fost ok 

Baftă!

DanielaH
Moderator

@tinaida65, ai luat legatura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?