anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prima sport 3 cade la 3 secunde

iordachi
Junior

Prima Sport 3 si Priima sport 4 se sting la 3 secunde pe platforma online, cu mesajul playerul gaseste probleme w 800. La Eurosport nu se intampla sa gaseasca probleme niciodata, la Prima Sport 3 de ce nu functioneaza?

16 Răspunsuri 16

arsradu
#StarMember

salut,

Cine stie ce ar putea sa fie...? Pare o problema tehnica specifica.

Dar ai putea sa iei legatura cu un consultant si sa intrebi lucrul asta.

Metodele de contact le ai aici. Iar recomandarea mea ar fi chat-ul Djingo de aici. Pentru transfer la operator, trebuie sa scrii, in timpul programului (L-V: 08:00-20:00): "transfer operator". Posibil de doua ori pentru ca Djingo o sa incerce sa te ajute el initial. Si in cazul asta nu prea poate.

Vezi daca au ei vreo idee. Totodata poti sa faci si o sesizare de nefunctionare cu ocazia asta.

Sper sa se rezolve. Te asteptam cu vesti bune. 🙂

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Buna,

Pare o eroare generala pe care o primesc și eu.

1000008775.jpg

 încearca sa folosești aplicația mobilă până la rezolvarea problemei.

Probabil o eroare tehnica de transmisie.

Daca dorești poți contacta Orange:

https://www.orange.ro/help/cum-pot-sa-contactez-serviciul-clienti-187 

Anonim
Neaplicabil

De cât timp întâmpini aceasta problema pe browser?

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Salutare!

Zilele acestea au loc anumite reorganizări ale grilei și probabil de aceea sunt aceste probleme!

E neplăcut, dar sper să se rezolve!

Baftă!

Solina7
Explorator

Salutare,

Întâmpin aceeași problema și pentru a ajuta am făcut o sesizare.

Sa speram că vom primi un răspuns favorabil.

O zi minunata.

Solina7
Explorator

După 7 ore de discuții cu reprezentanții Orange iată răspunsul final al acestora legat de Prima Sport 3

1000008794.jpg

 Imi este rușine să prezint acest răspuns final după întreaga discuție avută cu operatorii care mi-au oferit 4 răspunsuri diferite doar sa scape de mine și să nu deschidă sesizare.

Având în vedere bâlbâielile acestora incerc sa deschid o sesizare deoarece discuția încă continua.

Anonim
Neaplicabil

Salut,

Îți propun soluția de compromis pentru a viziona prima sport 3.

Când îți apare eroarea prezentata apeși butonul din imagine.

1000008796.jpg

Vei vedea programul fără probleme insa vei avea un decalaj fata de streamul live.

O zi frumoasa! 

DanielaH
Moderator

@iordachi, ai luat legatura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?

Anonim
Neaplicabil

Am luat eu legătură și e jale mare.

Am găsit eu soluția de compromis prezentata mai jos.

Nu s-a rezolvat nimic, acum e mai rau, nici Prima Sport4 nu sta mai mult de o secunda pana sa afiseza W800 pe ecran negru. E o rusine.

Anonim
Neaplicabil

Buna,

Ai incercat sa vizionezi canalul prin metoda prezentata mai jos.

Din păcate operatorii Orange nu au vrut să își asume răspunderea pentru eroare.

Am incercat. Rezultatul e fatal. Dau sa vad de la inceput numai ca inceputul nu e tuneul de tenis la care ma uit, e un ceva publicitate anterior ca asa taie ei aiurea segmentele, asta nu e solutie. Daca ies si dau din nou butonul ala nu mai e diasponibil. E bataie de joc. Acuma, tragand linie, cineva se zgarceste la un transponder pentru PrimaSport3. Am senzatia ca Orange inghesuie 6 canale intr-un hardware care suporta 4. Bai Orange, rusine

Anonim
Neaplicabil

Rămâne doar varianta aplicației mobile.

Sau aplicației pentru android tv.

Din păcate ei dau vina pe prima sport spunând că nu există drepturi de transmisie pe browser.

nu platesc catre prima, platesc catre orange. asa ca povestea asta ramane jegoasa din partea orange