anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce se intampla cu Tv Satelit?

geluvlad
Începător

Ce se intampla cu Tv Satelit? Erau prea multe canale la prețul de 16 Euro?

 

31 Răspunsuri 31

DanielaH
Moderator

Salut!

A fost un incident astăzi la televiziunea prin satelit, dar el a fost remediat. Dacă mai întâmpini dificultăți, te rugăm să dai un restart la echipament. Te așteptăm să revii cu mai multe detalii. Mulțumim.

Bună ziua! De la ora 13 "merg" doar programele HD , celelalte nu chiar daca i-am dat  resetart de mai multe ori.

chiar adineauri si-a revenit! multumesc oricum,pentru sfat!

 

A mers de la ora 17 pana la 18, apoi iarasi a picat...si nu si-a mai revenit. Mai rezolvati ceva sau va arunc decodorul in strada si veniti voi sa-l luati?  Bataie de joc ...

Nu si-a revenit deloc.

Incidentul persista.Rugam remediere urgenta.

Acum am constatat ca pe celalalt televizor nu functioneaza niciun program.  Pe al 2 le-a televizor ( al 2-lea modem) doar cele HD pot fi vizualizate. Dacă nu rezolvați problema cât mai repede sesizez protectia consumatorului. Decla ora 2 fimineata pana la ora 13 nu a functionat nimic, apoi au funcționat cu întreruperi,  pe 2 ore au fost ok și de la ora 16h au apărut iar problème. Va bateți joc de noi. Dati restart -pentru ce? Sunt același problème. Rezolvati-le ca banii sunt plătiți pe abonament și cred ca și acolo suntem furați.

Ram2
Vizitator

Bunã ,ştie cineva c'è se intâmplã cu orange?nu se vede niciun canal

sindromF25
Vizitator

mi se vad doar canalele in format HD cu antena satelit Ce e de facut? Mentionez ca sunt in afara tarii!

am nevoie de un ajutor din partea comunitatii, un sfat ceva!

 

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Salutare!

Am înțeles că sunt ceva probleme tehnice astăzi. Încearcă să dai o rescanare totală  a grilei și vezi ce se întâmplă.

Sper să se rezolve!

Baftă!

Buna ziua! Am încercat eu si nu s-a rezolvat.

 

gata! si-au revenit! multumesc oricum pentru sfat! cred ca de la ei era problema! numai bine!

 

La mine doar cele HD , celelalte sunt fără semnal.

Gabriela-mirela
Vizitator

Ce se intampla cu televiziunea prin satelit?de aseară pana astăzi la prânz nu a funcționat  apoi și a revenit, acum din nou nu mai funcționează. Ce se intampla???