anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aplicatia orangetv pentru sistemul de operare al televizoarelor Lg generație noua

IonelaS
Junior entuziast

Dezvoltați va rugam aplicatia orangeTv si pentru sistemul de operare al televizoarelor Lg generație noua!

Va rugam !

1 Soluţie acceptată‚

IonelaS
Junior entuziast

@Pololică , sa-ti dea Dumnezeu sanatate ! Am rezolvat, era la achiziții alta tara 😅

multumesc mult !

Vizualizare soluţie în postul original

21 Răspunsuri 21

DanielaH
Moderator

@IonelaS, bun venit în Comunitate! Ce model de televizor deții? Ne dai, te rog, mai multe detalii?

IonelaS
Junior entuziast

Buna ziua ! Modelul televizorului este LG OLED55BX6LB

IonelaS
Junior entuziast

@DanielaH , v-am lasat comentariu cu seria tv-ului . 😅

Mulțumesc mult! Am transmis-o colegilor mei împreună cu sugestia ta.

IonelaS
Junior entuziast

@DanielaH , va Multumesc ! O zi buna !

Pololică
#StarMember

Pe o serie de 2020 (cred) 49PLB7200 (nu sunt cel mai sigur ca am scris in ordinea corecta) aplicatia s-a actualizat de cateva luni si merge perfect.

IonelaS
Junior entuziast

@Pololică , in magazinul de aplicații nu apare aplicatia deloc, doar daca cumva, se numeste altfel decat “orange tv”

OrangeTV Go ar trebui sa fie. Cand ajung acasa o sa fac o poza la detaliile aplicatiei. Cand am cumparat televizorul nu o aveam. Am vazut-o la un moment dat in bara de aplicatii (neinstalata, doar "de reclama").

IonelaS
Junior entuziast

@Pololică , astept mesaj de la dvs

Multumesc!

IMG_20221006_190405.jpg

IonelaS
Junior entuziast

@Pololică , nu prea inteleg la ce ma ajuta poza trimisa de dvs 😅

Asta este tot ce imi apare la căutări legat de “orange tv”

image.jpg

Versiunea pe care o am pe LG-ul meu (si este perfect functionala). Si modelul este 2021 😄

Poate ar trebui o actualizare a softului televizorului? Cum ziceam, la achizitie Orange Tv Go nu era disponibila (am cautat si nu a gasit nimic). Cred ca a fost adaugata ulterior.

IonelaS
Junior entuziast

@Pololică , sa-ti dea Dumnezeu sanatate ! Am rezolvat, era la achiziții alta tara 😅

multumesc mult !

Cu tara n-as fi intrebat (doar la telefoane mentionez asta). E bine ca s-a rezolvat.