anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament tv esential

And_18
Junior

Bună seara. Am discutat ieri cu un consultant orange de la departamentul de ofertari pentru prelungirea contractelor a celor 2 abonamente tv pe care le dețin.. Eu în prezent beneficiind de abonamentul "FAMILY HD" care in prezent din ce am înțeles se numește "TV Premium" totul a fost ok. Doar ca ieri după ce am vorbit cu, consultantul orange mi-a trimis pe e-mail contractele le-am citit si am observat ca in loc de abonamentul pe care îl dețin in prezent am un abonament tv esential. Care din ce am citit pe net nu as mai beneficia de canalul orange sport 1 si prima sport 2 plus alte canale. Deșii domnișoara operator cu, care am discutat ieri m-a asigurat că voi rămâne cu lista de canale din prezent 

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă vrei pachetul maxim, acesta se numește Premium. Refuză ofertă și cere să te treacă la pachetul Premium. Poți cere în 14 zile de la primirea ofertei. Și un sfat: cere să ți să trimită pe email și în My Orange oferta, ca să o poți vizualiza și să dai accept sau refuz.

Din păcate, unii consultanți nu știu ce conțin pachetele. Ai și la Tv Esențial pachetul Sport ( OS1 și 2) gratis, doar în primele 2 luni.Apou este pe bani.

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă vrei pachetul maxim, acesta se numește Premium. Refuză ofertă și cere să te treacă la pachetul Premium. Poți cere în 14 zile de la primirea ofertei. Și un sfat: cere să ți să trimită pe email și în My Orange oferta, ca să o poți vizualiza și să dai accept sau refuz.

Din păcate, unii consultanți nu știu ce conțin pachetele. Ai și la Tv Esențial pachetul Sport ( OS1 și 2) gratis, doar în primele 2 luni.Apou este pe bani.

Baftă!

Salut. Am primit contractele pe e-mail în contul my orange. Dar îmi poți spune te rog unde pot cere să-mi înlocuiască oferta esential cu premium? 

Anonim
Neaplicabil

Suna la 300 si vorbește cu un operator.

La pachetul esential Orange sport 1,2 te vor costa 3 Ron in plus.

Mare atenție dacă primești o noua oferta cere o oferta scrisă înainte de a semna și atenție la preț.

Ți-am spus, cere pachetul mai mare. Poți să ceri să ți se facă din nou legătura cu persoana care te-a ofertat. Dacă ai adresa ei de email, poți să o recontactezi.

Baftă!

Ok, mulțumesc! 

Cu mare plăcere!