anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Când apare pe stoc iPhone-ul 13????

SimonaPopa
Junior

Buna ziua ,stie cineva cand apare iar pe stoc iphone ul 13pro????

10 Răspunsuri 10

Pololică
#StarMember

Salutare! 

13 sau 16? 13 ma îndoiesc ca va mai reveni în stoc. 

Buna,13pro nu stii o data exacta cand apare inapoi in stoc?

delfinas
#StarMember

Simona, s-a ajuns la iPhone 16. Cele din seria 13 nu se mai fabrica  de vreo 2 ani. Daca mai apare ceva, poate fi unul reconditionat sau vreunul ratacit in depozit.

Vad ca exista iPhone 13 pe stoc. https://www.orange.ro/magazin-online/apple-iphone-13-128-gb-midnight-pd-54495

Cele din gama Pro sunt reconditionate si alea au stoc epuizat. Poti sa te inscrii pe pagina produsului, ca sa fii anuntata pe mail cand revine pe stoc.

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Salutare!

Din păcate, este posibil să nu mai revină pe stoc deloc. Dar poți apăsa acel buton galben/ portocaliu pe care scrie ,,Anunță-mă când revine pe stoc" și vei fi notificată dacă mai revine.

Succes!

Anca07
#StarMember

Buna @SimonaPopa 

In astfel de cazuri, recomandarea mea este sa nu deschizi topicuri separate pentru diverse modele de telefoane, si stocurile acestora in magazinul Orange. Se poate discuta sub acelasi topic unul sau mai multe modele de telefoane, si la fel cum a spus si delfinas, poti sa bifezi optiunea de a fi notificata atunci cand apare pe stoc un anumit model de telefon.

Zi cu soare sa ai!🌞

Buna ,stiam si eu sa bifez optiunea de bifare,am crezut ca stie cineva când mai apare nu ce trebuie să fac...

Nu avem de unde sa stim deoarece, la fel ca si tine, si noi tot clienti suntem🙂

SimonaPopa
Junior

Cand reapare in stoc iphone ul 13 pe alb sau roz 128 g????

Salutare! Nu va mai aparea deloc acest model de telefon pe stoc deoarece este vechi si nu se mai fabrica. Doar variante reconditionate pot sa apara daca vor fi...

UW25
Începător

Buna,

Din păcate modelul este vechi și șansele să fie reintrodus in stocul Orange sunt foarte mici (nule).

Ai un articol care explica acest lucru aici.

Ai putea încerca să-l achiziționezi de pe flip.ro

https://flip.ro/telefoane/apple/iphone-13-pro

sau te poți orienta către un model mai nou.