anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Stiti persoane care au participat la vreun program SmartTest?

Miha_Z
#StarMember
Printre programele demarate de Orange se afla si SmartTest. Programul este dedicat tinerilor studenti si proaspat absolventi ai facultatii IT, sau din domenii conexe.
Scopul acestui program este de a contribui la dezvoltarea talentului si aptitudinilor in domeniul IT, facand din aceasta experienta una distractiva si accesibila.
Cunoasteti persoane care au participat la acest program si daca le-a fost de ajutor?
1 Soluţie acceptată‚

Alex_G_
Cunoscător
Hei! Nu am participat personal la acest program, dar am un prieten care știu ca a participat și a ramas plăcut impresionat de tot ce s-a întâmplat acolo. Când povestea părea foarte entuziasmat.

Vizualizare soluţie în postul original

15 Răspunsuri 15

Ascary
Campion certificat
Da. Colegul nostru Vio73

Miha_Z
#StarMember
Frumos, felicitari Vio73. Daca poti sa ne impartasesti si noua din experienta traita.

Vio73
#StarMember
Din păcate, nu știu.

Ascary
Campion certificat
Eu știu că ai avut în teste un Huawei P30 ,nu era prin programul SmartTest?

Miha_Z
#StarMember
Ascary faci confuzie intre cele doua programe. In descrierea intrebarii am zis ce include acest program. Din ce am citit Vio73 a participat la Smartphone Tester.

Vio73
#StarMember
Aș fi vrut să mai fiu tânăr student!

Vio73
#StarMember
E diferență între SmartTest și Smartphone Tester. Eu am participat la cel cu telefoanele.

Ascary
Campion certificat
Îmi cer scuze. Da am făcut confuzie. Am să fiu mai atent.

Miha_Z
#StarMember
Nu-i problema Ascary, se aseamana denumirile.

Vio73
#StarMember
Se mai întâmplă și la case mai mari.

Vio73
#StarMember
Am povestit despre programul celălalt la un moment dat.

Alex_G_
Cunoscător
Hei! Nu am participat personal la acest program, dar am un prieten care știu ca a participat și a ramas plăcut impresionat de tot ce s-a întâmplat acolo. Când povestea părea foarte entuziasmat.

Florin_D
Cunoscător certificat
Eu am incercat de cateva ori sa ma inscriu in Orange SmartTest, dar nu prea am primit nici un raspuns! Probabil ca nu am fost eligibil sau nu stiu.

Romeo_
Senior certificat
Nu am participat si nici nu cunosc pe nimeni care sa participe...poate pt ca e pt tinerii it-isti si eu am deja o varsta :)))