anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomenzi Iphone 15 ProMax

AndreeaSab
Junior

Anul acesta oare cat asteptam dupa precomenzi? 

165 Răspunsuri 165

Dinu0
Junior entuziast

Desigur. La mine au trecut 2 luni si inca astept

nasol

Patrick23
Începător

Am dat comanda de Iphone 15 Pro Max Blue Titanium 256 gb pe data de 02.10. Oare am șansă mare să-l primesc până la sfârșitul lunii acesteia sau ??? Pentru că am înțeles din mesajele voastre cum că în decurs de 10 zile va veni un stoc cu multe Pro Max albastre.. știe cineva să-mi ofere un răspuns vă rog. Mulțumesc ! ! !

Blondemc89
Junior entuziast

Oare pe 15 PM 256 pe negru e tot atat de solicitat, sau va veni precum cele albastre mai repede?

asta ma intreb si eu

256 e cel mai solicitat (normal)

512 si 1tb chiar sunt in stoc in anumite magazine

banuiesc ca natural titanium e cel mai solicitat, dupa white, dupa negru, si cel mai nesolicitat, blue

(asa cred eu)

Blondemc89
Junior entuziast

Am înțeles pe alte site-uri ca în data de 17.11 vine un stoc mai mare, cum s-a confirmat parțial și aici. S-au onorat astfel din precomenzile făcut în orange shop?

Cineva a zis în topicul asta cum ca, în orange shop ar ajunge ultima dată.. prioritare sunt comenzile online și direct printr-un reprezentant. Acuma nu știu cat de adevărată este treaba asta.

Pare puțin ciudat… anii trecuți a mers bine în shop și au venit…. Ideea e ca nu le prea urmărește nimeni stocurile…. Am încercat să aflu la ce shop mai sunt stocuri dar mi s-a zis doar ca sunt magazine cu stocuri încă… 😞

Nu am mai stat dupa precomanda, l.am gasit in Mediagalaxy si l.am luat de acolo

Dacă in decursc de 5-10 zile ai fost oarecum informat de la ultimul comentariu cum că vor veni ceva stocuri de albastre pe Pro Max chiar si la Orange,  de ce ai renunțat la precomandă ? La mine încă nu a ajuns din păcate. Nu stiu de va ajunge luna asta😞

E simplu la mine, eu am precomanda pe White de 2 luni si 4 zile si din surse sigure , Orange nu a primit nici o bucata pe White pana acum, chir nu mai voiam sa astept inca 2-3 luni dupa telefon

Anul asta, Orange a dat kix la comenzi... in trecut erau principalul distribuitor de produse Apple, decaderea a inceput de la IPH 11

Cand am luat 12 Pro Max la fel a fost, anul assta nici macar pre comanda nu am putut da. astept din septembrie sa pot comanda si nimic, am un prieten bun care e ceva manager la orange si a zis ca e jale cu ele. Vin foarte putine bucati si cica alea se dau prima data la clientii business.

Mai asteptam, probabil in ianuarie o sa fie stocuri pt toti

Blondemc89
Junior entuziast

Buna, oare nu a mai primit nimeni nici un update? Eu am mai plasat o precomanda in magazin pt black pm 512 pe langa cel de 256… și aștept… agentul din magazin mi-a spus ca pt 512 mai erau vreo 40 persoane în fața mea. 
acuma mă gândesc dacă a mai primit cineva ceva din magazin? Ei primesc (din surse sigure) o anumită cotă în funcție de comenzile plasate

Jidovu
Începător

Salutare ! AM FACUT PRECOMANDA DE 2 iphone 15 pro in Orange pe 22 Sept, nici acum pe 25 noiembrie nu au ajuns! Dezamagire totala ORANGE ROMANIA!

cei din shop nu stiu sa dea detalii cand ajung!

Cristi34
Junior entuziast

Buna ziua,ceva semne la telefoane sa vina ? :)) la fel la 15 pro si nimic.