anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomenzi Iphone 15 ProMax

AndreeaSab
Junior

Anul acesta oare cat asteptam dupa precomenzi? 

165 Răspunsuri 165

Dinu0
Junior entuziast

La care orange shop a fost facuta precomanda?

Flo_3
Junior entuziast

Orange Shop Arad, Bd. Revolutiei 53 (zona Libelula).

Și eu am făcut 3 precomenzi pe 3 culori diferite dar nu am primit răspuns 

Pqtrick
Începător

eu am precomandat (10.10) prin o oferta cu abonament (15 pro max black 256gb) ca idee cam cat trebuie sa astept😖

Mult, foarte mult, daca eu am comandat pe 15.09 si nu mi.a ajuns...

Eu zic ca ai sanse mici sa il primesti anul asta !

În fiecare an e aceași poveste: livrările încep cu întârziere, dar se fac. De ce șanse mici să îl primească anul ăsta?

Simplu:

-eu am facut precomanda pe 15.09 la ora 15:07 si nu am primit telefonul

- cam cat ar trebui sa astepte cineva care a facut precomanda la aproape o luna dupa ce am facut eu , avand in vedere ca orange nu poate onora deocamdata precomenzile din primele 7 minute...

- fa calculele , daca nu pot onora probabil cateva zeci sau sute de precomenzi, cam cat ar dura sa livreze cateve mii sau zeci de mii ?

Am discutat azi pe chat cu un consultant si mi-a spus ca o mare parte din precomenzi au fost livrate, urmand sa actualizeze si stocurile pe pagina curand..

si eu am precomanda tot de pe 15.09, din primul minut si degeaba, nu am nicio info despre comanda😅

livrările se fac inițial în cantități mici, apoi în volume din ce în ce mai mari. Eu nu am auzit de cazuri în care persoane să fi făcut precomandă la lansare, dar să fi primit telefonul anul următor. Asta încercam să subliniez

Eu anul trecut am facut precomanda la 14 pro max fix in primul minut de la lansare si am primit tocmai in februarie anul asta pe alta culoare si stocare dubla pentru ca a renuntat cineva la precomanda. Daca asteptam precomanda initiala cine stie cat mai asteptam dupa februarie..

Excepția care confirmă regula

conteaza daca comanzi pt un business sau pt tine personal? ar fi businessurile prioritare?

Dan21
Începător

Voi cum ați făcut precomandă ( online sau in orangeshop) ?

Orange Shop 

Nu vreau să te dezamăgesc dar cei din magazine primesc ultimi stocuri