anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce părere aveți despre telefonul Huawei P 30?

Vio73
#StarMember
După o analiză îndelungată, am comandat în weekend telefonul Huawei P 30. Ce părere aveți despre el? Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Huawei nu dezminte. Un super telefon cu specificații de top: ecran: 6.1 inch, OLED, 1080 x 2340 pixeliprocesor: HiSilicon Kirin 980: octa-core (2×2.6 GHz Cortex-A76 & 2×1.92 GHz Cortex-A76 & 4×1.8 GHz Cortex-A55), grafică Mali-G76 MP10memorie: 6 / 8 GB RAMmemorie internă: 64 / 128 / 256 GB + NM card (maximum 256 GB)cameră foto triplă: 40 MP wide-angle, PDAF, F/1.8, înregistrare UHD + 16 MP ultrawide-angle + 8 MPtelephoto cu zoom optic 3x), frontal 32 MP, F/2.0conectivitate 3G, 4G, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0sistem de operare: Android 9.0 + EMUI 9acumulator: Li-Po de 3650 mAh, nedetașabildimensiuni: 149.1 x 71.4 x 7.6 mmgreutate: 165 gramealtele: USB 3.1 Type-C, protecție IP53, senzor amprentă, NFC, încărcare rapidă. Din partea mea,felicitări pentru comanda deocamdată și desigur te așteptăm cu o recenzie mai amplă după ce îl butonezi vreo luna de zile.

Vizualizare soluţie în postul original

74 Răspunsuri 74

RafaHelper
#StarMember
Și prețul?

Vio73
#StarMember
L-am luat în rate, la abonamentul de 8 euro, dar mi s-au scăzut și punctele thank you.

Ovidiu_1
Junior entuziast
după opinia mea telefonul e foarte bun si ca pret

Dani_3
Începător
Huawei p 30

DanielaH
Moderator
@Dani_3, deții sau ai utilizat/ testat un Huawei P 30? Ce părere ai despre el?

Razvan
#StarMember
@vio, ți-a sosit telefonul?

Ascary
Campion certificat
Nu inca. Trebuie sa fie tare necajit. Si eu as fi in locul lui. Ar merita o despagubire din partea firmei de curierat.

Vio73
#StarMember
Nu încă. Am depus o sesizare și aștept. Sesizarea am depus-o la Orange, evident.

Razvan
#StarMember
Da, trebuie o compensație acordata în acest din partea firmei de curierat, cel mult o să-și ceară scuze.

Vio73
#StarMember
Ei , dau ăștia compensații! Măcar să urgenteze și să fie produsul ok, că m-am săturat de așteptat. Am depus și o sesizare ieri. Vedem ce se întâmplă!

RecenziiPeBune
Explorator entuziast
Vio73, la ce preț ai luat telefonul si ce abonament?

Ascary
Campion certificat
Ai dreptate Vio,nu dau dar ai merita. Nici mie nu mi-au dat iar cand mi-au adus produsul dupa doua săptămâni de stat la ei in depozit ziceai ca tot mie mi-au facut un favor. Data viitoare cere si tu cu ridicare din magazin,desi ti-am zis la primul colet de la Orange nu am avut probleme. Sa vedem la al doilea 🙂

DanielaH
Moderator
Vă rog să nu vă îndepărtați de la subiect și să revenim la discuția despre Huawei P30. Mulțumim!

Razvan
#StarMember
A luat telefonul în rate, cu Orange Me 8 start.

Miha_Z
#StarMember
Destul de ciudata treaba. Eu am plasat comanda pe 12 Noiembrie seara si pe 14 la pranz curierul mi-a livrat comanda.