anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Cardul este invalid pentru IRD

Aila
Junior entuziast

1000021010.jpg

Salutare! Din pacate asta imi apare pe ecranul tv... factura platita. Am scos din priza receiver-ul si tot asa apare. In lista de canale, nu functioneaza nici un post. 🥺 

9 Răspunsuri 9

Anca07
#StarMember

Buna @Aila 

Poti incerca sa scoti cardul pret de cateva secunde si sa incerci ulterior sa il pui inapoi. De asemeni, poti imcerca si o resetare a aparatului, insa va sterge tot, lista canale, canale favorite, etc.

Aila
Junior entuziast

Buna! Am incercat resetare, scos cardul, etc, si tot asa apare pe ecran. Sper sa fie defectiune de la ei. Revin cu info cand voi ajunge acasa. 

Da, pare a fi o problema la care se lucreaza sa fie remediata. Posibil din cauza asta sa fie si problema ta.

Carmen77
Începător

Este o problemă la ei în aplicație,  chiar și robotul lor Gia a luat-o razna, nu te mai dirijează  niciunde, nu ca te-ar fi dirijat ok vreodată 😆, dar se lucrează  la remedierea problemelor...cel puțin așa m-a asigurat un angajat 

Aila
Junior entuziast

Buna! Sper sa se remedieze problema. Aseara era ok si azi dimineata la 6, nimic... Revin cu info cand voi ajunge acasa, dupa-masa. 🙄

Aila
Junior entuziast

Ora 16, verificam tv-ul. E cat de cat ok, ceva intreruperi de sunet. Sa speram ca va reveni la normal 🙏 Ma gandeam ca poate cineva a furat antena, dar e la locul ei 😁 

DanielaH
Moderator

@Aila, s-a rezolvat situația? Este totul în regulă?

Aila
Junior entuziast

Astazi e perfect! Multumesc pt intrebare! 🙂

Mă bucur. Mulțumim și noi pentru confirmare!

Te mai așteptăm în Comunitate.