anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Internet zona Cluj nefunctional

AndyDragos
Începător

Buna ziua! 

Nu functioneaza internetul zona Donath Cluj, s-a oprit brusc pe toate device-urile si momentan ledul de LAN si Internet palpaie intermitent.

Am incercat sa sun sau sa contactez deranjamente prin aplicatie, multiple numere de telefon, dar numerele nu functioneaza iar aplicatia nici pe atat...

 

Poate cineva sa imi spuna ce se intampla sau cum sa am si eu internetul pe care il platesc?

29 Răspunsuri 29

Nasturel
Începător

Buna ziua! La fel si in bucuresti Sector 3, pe doua adrese diferite

Geronimo01
Începător

Aceeasi problema si in Sectorul 2 Bucuresti. De atlfe nici eu nu reusesc sa dau de cei de la deranjamente. Apelul se inchide instant. Exista vreo comunicare oficiala? Sau mergem pe burta, pana vine nea Gica sa rezolve? Ca vorba aia, unde poti lega cu sarma, e pacat sa pui surub.

Darky88
Junior

Si eu am aceeasi problema in manastur, cluj

Darky88
Junior

Total blackout nu mai merge internetul deloc. Si 4g nu functioneaza corect. Mai are cineva aceasta problema? La call center nu raspunde nimeni de 40 de min. 

 

Edit: au inchis apelul de la call center dupa o ora de asteptat. Acum nu mai functioneaza deloc acel numar

LilianaD19
Începător

Buna ziua!

Și la Timișoara este aceeași problema.

Szatyi
Junior

Nici la voi nu este internet in cluj zona Iulius mall?

DanielaH
Moderator

Îmi pare rău pentru situațiile pe care ni le-ați descris și vă mulțumim pentru sesizări.

Le-am transmis mai departe colegilor noștri de la departamentul tehnic.

Departamentul Tehnic nu este constient de problema la ora asta? WoW!

Buna din nou. Ceva noutati??? In continuare nu stim nimic si nu pot lucra. Va bateti joc de clienti…

Ciprian12
Începător

Nu functioneaza internetul. Mai are cineva probleme in zona Cluj? Floresti?

alex111111111
Începător

iar ați uitat sa dati de mancare la hamsteri?

Mihnea3
Junior

In Iasi este aceeasi problema, nu este prima oara cand pica in acest fel. Am suspectat mereu ca e ceva de la serverele DNS ale voastre, incat am pus manual pe toate deviceurile DNS-ul de la cloudflare si a mers ok, pana acum cateva minute. Cred ca ati scos iar niste cabluri de nu mai merge nici workaroundul asta…

IonutMP
Junior

Nici in Dambul Rotund Cluj nu merge…

Junelu
Începător

La fel si in Bucuresti sector 4. Sun in call center si zice ca ma redirectioneaza in meniu si imi inchide telefonul! E clar: ori ne ataca rusii, ori a dat faliment orange si au fugit cu banii 😮😮😮