anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Valabilitate optiune roaming 12 euro

2323
Începător
Buna ziua!
ln data de 2 iulie 2022 am activat oferta de 12euro pt roaming care stiam ca e valabila 30zile.
ln aplicatia Orange scrie ca este valabila pana pe data 28.07....
Pana la urma, cat are valabilitate ?
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Optiunea de 12 Euro are o valabilitate de 30 de zile. Este posibil ca pe contul tau sa ai active 2 optiuni, din date diferite, cu date de expirare diferite? In alta ordine de idei, iti recomandam sa nu mai postezi numarul de telefon sau alte date personale.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! După cum scrie și acolo, e valabilă 30 de zile. Detalii aici: https://www.orange.ro/prepay/ Baftă!

2323
Începător
De acord cu tine .dar aici am sa ti prezint 2 chestiuni. Sa mi zici ce parere ai. Una scrie in optiune pe internet si alta scrie in aplicatie

Vio73
#StarMember
La Cronos ce spune? Pentru că în My Orange, mai apar erori. În sms scrie clar că e valabilă 30 de zile. Știu că nu e in regulă, dar asta este realitatea.

Salut! Optiunea de 12 Euro are o valabilitate de 30 de zile. Este posibil ca pe contul tau sa ai active 2 optiuni, din date diferite, cu date de expirare diferite? In alta ordine de idei, iti recomandam sa nu mai postezi numarul de telefon sau alte date personale.

FLo1
#StarMember
@2323: Există și excepții: "Opțiunea reîncărcată într-un magazin Orange sau activată prin meniurile *100#, 300, *122* cod reîncărcare# sau apel 222 tasta 1 oferă valabilitate 28 zile; opțiunea reîncărcată sau activată pe orange.ro, My Orange, Orange Money sau prin încărcare directă de pe un abonament Orange oferă valabilitate 30 zile." Tu cum ai efectuat încârcarea de 12€?