anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Lipsa semnal telefon Arad

Laura91
Începător
Stie cineva ce se intampla cu semnalul la orange? De 3 ore nu este semnal.
7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
@Laura91, poți să ne spui in ce zona ești? Nu ai semnal doar 4G, sau nici un fel de semnal?

Iris226
Începător
Bună, nici eu nu am semnal. Sunt din Arad. Toată familia de fapt are aceiași problema cu semnalul

Laura91
Începător
Arad.Nu este semnal de fel.nu poți nici sa suni nici internet.Și la toată lumea cu care am vorbit ii la fel

delfinas
#StarMember
Laura, bun venit venit in Comunitate!!! E vorba de serviciile fixe sau/și mobile? Pentru un răspuns mai complet și mai exact, trebuie sa dai mai multe detalii.

Vio73
#StarMember
Salutare! Probabil vreun deranjament local, vreo pană de curent în zona unde este antena, etc. Sper să se fi rezolvat deja.

Trixen
#StarMember
Am remarcat si eu problema. Am trecut ieri prin Arad si, de prin centru pana la benzinaria OMV dinspre iesirea spre Timisoara nu era deloc semnal. Uneori mai prindeam 2G, alteori 5G (eram afara, telefonul nemiscat). Alteori zicea ca are 4G dar nu mergea nimic. Din cand in cand mergea pentru cateva secunde, suficient sa imi intre mesaje in calup si sa pice iar. Am testat cu doua telefoane diferite si am intampinat aceeasi problema. Am trecut de giratoriul pentru iesirea pe autostrada si si-a revenit de la sine. Probabil ceva deranjament al celulei/celulelor de acolo.

Laura91
Începător
Da..cine stie..important ii ca și-a revenit aseara pe la ora 23:00.Multumesc