anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Samsung s20FE 5G - probleme aplicatii

ionut288
Junior
Samsung s20FE 5G, telefonul are o luna, problema este ca iese din aproape orice aplicație singur după câteva minute și nu înțeleg de ce, pur și simplu se închide aplicația în care ești (Facebook, google, messanger, aplicații bancare, etc.).
Are cineva un răspuns la problema aceasta?
10 Răspunsuri 10

Jay
Campion certificat
Salut! Asa a fost de la inceput sau este ceva recent? Vreo aplicatie noua instalata?

mihai_13
Maestru
- incearca sa fii la "curent" cu toate UpToDate date de play store si de Samsung - daca tot se intampla fenonenul ar fi buna o resetare generala ... in prealabil salvezi "pozele" pe cardul de memorie sau le transferi in calculator .

ionut288
Junior
După ultimul update de soft a început sa facă asa, în afara de problema asta telefonul merge extraordinar, baterie , semnal , internet.....

mihai_13
Maestru
fa-i o resetare si nu o sa mai ai probleme ...

delfinas
#StarMember
Ionuț, cum zicea și Mihai, ai actualizate toate aplicațiile din Google Play? Nu doar actualizarea de sistem, ci și celelalte programe, mai ales cele care țin de funcționarea Androidului.

Viocat
Senior certificat
Salut iounut288. Ai grija la setarile de baterie, sa nu fi activat vreun economizor ceva.

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salut Ionuț. Încearcă o resetare totala a telefonul a adică să revi la setările din fabrică.

ionut288
Junior
Mulțumesc pentru sfaturi, actualizările play le țineam oprite iar la faza cu bateria nu m-am gândit( o idee foarte buna). Mulțumesc

Vio73
#StarMember
Salutare! Am avut acest model, dar nu am pățit așa ceva. Te sfătuiesc să dai o resetare generală, după ce salvezi ce ai in el, iar apoi vezi ce se întâmplă. Dacă povestea se repetă și după resetare, îl trimiți in service. Baftă!

delfinas
#StarMember
E bine sa ai mereu actualizate aplicatiile si, mai ales, toate programele legate de Android.