anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Sport se închide

Razvan
#StarMember

Începând cu 30 iunie 2024, canalele Orange Sport devin istorie. Această măsură va avea un impact asupra dvs.? Veți lua în calcul renunțarea la serviciile de televiziune disponibile prin Orange/OROC? 

71 Răspunsuri 71

匿名
Junior entuziast

Salut,

Păcat de angajați în rest nu-i nici o problema.

Sunt o duzină de canale sport.

Sunt la digi 

FLo1
#StarMember

Răzvan,  te rog o referință (link) a informației. Doar bârfele nu au "sursă". Mulțumesc. 😉

匿名
Junior entuziast

Mulțumesc @Pololică. Este mai ușor și mai simplu de analizat atunci când un titlu are și referințe, nu doar text gol. Altfel, presa e plină de astfel de "senzationalisme".

De fițuici din astea bumbastice mi s-a cam luat în vreo 14 ani de (distribuție) presă... Și am început-o "de jos" din liceu. 

Nu am dorit să fac trafic site-urile din media care doresc să vâneze oameni prin titluri pompoase. 

匿名
Junior entuziast

Mai multi telespectatorii pentru Prima 1 2 3 4.

Nimic nu se pierde cu excepția pierderii locurilor de muncă ale angajaților.😞

Pololică
#StarMember

Presimt o scadere a contractelor pe partea serviciilor fixe pentru cei care doreau sporturi care nu erau la altii.

Salutare ,,Pololica". Ma bucur ca ne-ai scris din nou. Intr-adevar cei impatimiti cu ale sporturilor, vor fi afectati cu toate ca exista alternative. Vom vedea care vor fi. Duminica frumoasa alaturi de cei dragi iti doresc! Sa auzim de bine!

匿名
Junior entuziast

Probabil va urma și Digi.

Chiar asa de speriat este TVR Sport? Si se lanseaza maine, 30.03.2024... Chiar ar fi o lovitura!

Revenind putin seriosi: Digi nu are motive sa inchida canalele de sport. Nu da niciun canal de sport la nimeni. Si-ar taia singuri craca de sub picioare daca ar face-o.

In urma cu niste ani, au facut un scandal monstru la CNA cum ca UPC (la vremea respectiva) nu-i baga in grila, desi cablistul concurent a expus clar ca, pentru o virgula acoperita de lege, nu se incadreaza in condiitile minime de preluare. Iti dai seama daca ar fi preluati fara acord ce ar face (si pe buna dreptate)?

匿名
Junior entuziast

La ce palmares are TVR sigur va rupe topurile.😂