anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Money a devenit Evrixa

Ștefanqqqq3
Junior entuziast

Orange Money a devenit Evrixa si poate fii apela la *2024 .

În curând se va actualiza și aplicația!

Ce detalii ați mai aflat?

145 Răspunsuri 145

arsradu
#StarMember

Evrixa...? As in Evrika...doar ca...X, pentru ca X e mai tare decat K? Uau....nu sunt multe variante mai neinspirate decat "Evrixa". Nu stiu cine a venit cu numele asta, dar poate mai trebuia lasat un pic la "marinat" ideea. Poate iesea ceva mai bine. Evrixa nu suna bine deloc.

Dezamagire totala.

Client Orange

Cardurile arata oribil parca au venit înapoi anii 2000 dar asta e nu apar comisioanele rămâne de văzut ce ne așteaptă 

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

:)))))))) Great ”succesuri”. Cam asta va urma. 

@arsradu: Ar fi fost ”EVRIKA”, însă dezvoltatorii au marcat cu un ”X” peste  ”K”, ca 2 K spate în... spate, sau poate un ”K” admirându-și vertebrala în oglindă.    :)))))))))))))

alterego
Explorator

Update!!! Cere să fie actualizată la evrixa!

... și binențeles că și actualizare crapă pe iPhone 😩

Doar că aplicația veche a crăpat 😞

La mine a mers actualizarea pe iPhone.

Aplicatia este practic Orange Money...fara partea de Orange. In rest, e identica. Si in continuare fara Dark Mode, pentru ca, binenteles... E greu sa faci o interfata dark ca sa nu-ti mai arzi retinele cu albul ala.

Me no like it. Incepand cu numele, si sfarsind cu design-ul, care e copy-paste Orange Money...only worse.

Client Orange

Si la mine a mers dar cardurile nu merg nici la plati nici la ATM🥲

Waw.... sper sa o rezolve curand, daca nu, prevad inca un val de placari in ritm alert de la "evrixa".

Rebranding-ul ca rebranding-ul, dar nu poti sa ai downtime la plati. Aia nu e ok.

Client Orange

Toate ca toate dar cardurile arată oribil si cred ca v-or veni destul de curând…

Design-ul la Orange Money era legat de conexiune, asta e alb cu o pata de albastru sau roz…

I know. I-am facut si eu "update" (pardon, downgrade), si am vazut cat de oribil arata.

Client Orange

Eu sper să facă cumva sa ne ofere măcar condițiile dinainte de preluare, să nu se bage comisioane si alte limite în rest asta este…

Jay
Campion certificat

Mie nu mi-a cerut încă sa treacă la evrixa, insa mi-a apărut formularul pentru acord folosire date și când am dat accept a fost cu "hopa..

Insa la alimentarea de acum ~ 2 ore apare ca este tranzacție evrixa, dar în cont scrie încă OM.

Încet da' sigur.. 🙂

Jay_1-1720681536326.png

 

Jay_0-1720681472787.png

 

Ștefanqqqq3
Junior entuziast

Ești pe Android?

Jay
Campion certificat

Da!

Partea buna este ca am terminat de făcut tranzacțiile, pentru cazul in care se hotărăște sa nu funcționeze azi.. 

Ștefanqqqq3
Junior entuziast

Pe iphone a fost facut update acum 30 de minute nu mai merg cardurile…