anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Daca am apăsat pe butonul cumpara produsul a foat cumpărat ?

Stefan356
Junior
Am apăsat din greseala pe butonul cumpara al unui smartphone la abonament si nu m-a dus la fereastra de total si plasarea comenzii. Am fost redirecționat in fereastra de intrare in magazinul online . COMANDA A FOST PLASATA SAU A FOST O EROARE?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Ca sa cumperi trebuie sa alegi adresa de livrare, varianta de plata si primesti mail cu informatii despre prelungire abonament si produse cumparate. Daca doar apesi cumparare nu si plasare/trimitere comanda, produsul nu a fost cumparat. In partea de sus a cosului se pot vedea pasii Pasul 1: Detalii comanda Pasul 2: Transport și plată Pasul 3: Confirma comanda Daca nu i-ai facut, n-ai facut nici achizitia..

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Jay
Campion certificat
Salut! Ca sa cumperi trebuie sa alegi adresa de livrare, varianta de plata si primesti mail cu informatii despre prelungire abonament si produse cumparate. Daca doar apesi cumparare nu si plasare/trimitere comanda, produsul nu a fost cumparat. In partea de sus a cosului se pot vedea pasii Pasul 1: Detalii comanda Pasul 2: Transport și plată Pasul 3: Confirma comanda Daca nu i-ai facut, n-ai facut nici achizitia..

Pololică
#StarMember
Comanda este confirmata abia dupa ce oferi adresa de livrare fi modalitatea de plata (adica la pasul 3). Tu abia ai fost redirectionat la Pasul 1 ("confirmarea produsului" de care erai interesat).