anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Ofertele hot summer sunt și anul acesta la mișto?

Nick_4
Junior
Nici un Samsung S la oferta de azi, stocurile lasă de dorit...
33 Răspunsuri 33

Ascary
Campion certificat
@Pazel,esti bun de cinste... :)) Felicitari si sa il stapanesti sanatos colegule. Te asteptam si cu un review pe comunitate dupa ce il butonezi suficient 🙂

Pazel
Junior entuziast
Bineinteles ca o sa revin cu un review. Sper ca review-urile pe care le-am citit pe diferite site-uri sa nu se dovedeasca adevarate si ca Samsung a facut update-uri pt. rezolvarea problemelor semnalate. Norocul pentru achizitia la un pret bun a terminalului au fost cele 677 puncte pe care le-am avut.

Ascary
Campion certificat
Stai linistit Pazel,S20 este cel potent telefon pe care l-a scos Samsung pana acum.Chiar daca au fost ceva probleme la inceput (mereu se intampla) update-urile ulterioare le rezolva. Nu stiu de la ce telefon vii insa de noua achizitie o sa fii super incantat,ai sa vezi 🙂

Pazel
Junior entuziast
@Ascary, multumesc. O sa vad cum o sa se comporte dupa ce o sa-l primesc si o sa expun aici un review. Acum am un Samsung S9 plus, de care sunt foarte multumit. Daca nu as fi reusit sa iau S20-ul la un pret bun, nu as fi facut acest pas. Pretul "la liber" este prea mare, din punctul meu de vedere.