anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Data Black Friday 2019 pentru alte magazine si oferte?

RafaHelper
#StarMember
Salutare,
Anul acesta eMag organizeaza Black Friday pe data de 15 noiembrie, va fi o singura zi dupa cum ne-au obisnuit.
Ce alte date cunoasteti pentru alte magazine online cat si offline?
De alfel puteti publica aici oferta pentru anul acesta.
Anul trecut ce v-ati cumparat de Black Friday, ati prins o oferta de tip best buy?
Eu mi-am cumparat doar un SSD pentru laptop.
67 Răspunsuri 67

Ascary
Campion certificat
De bagat la cap. Merci FaraUnId

FaraUnID
Campion certificat
Oferte de Black Friday la Metro: - Televizor LED, Schneider 22SC510K, 56 cm, Full HD la pretul de 279 lei. Acelasi model de tv, la Flanco este vandut cu 449 lei, chipurile redus de la 649 lei. - Masina de spalat rufe Arctic APL51011BDW3 la 599 lei (sau 499 lei prin buyback) in timp ce pretul mediul din piata pentru acelasi model este de 800 lei. Cam asa ar trebui sa arate ofertele de Black Friday, cu reduceri pe bune!

Andr31
Junior

Daca va intereseaza automatizari de porti, camere de supraveghere, termostate smart: https://www.vonmag.ro/black-friday vor avea cele mai mici preturi din 2019

teacher_
#StarMember
@Andr31, un link pentru telefoane nu ai? 🙂

Andr31
Junior
@teacher_ orange.ro 🙂

teacher_
#StarMember
Nu prea e valabil, poate doar pentru abonati. Daca vreau sa iau un telefon la liber, probabil voi alege un retailer. La abonamente sunt super oferte!

RafaHelper
#StarMember

Salut @teacher, Vezi pe www.telefonultau.eu, eu am comandat de 2 ori telefoane de la ei si am fost multumit. Au preturi foarte bune si primești garanție de la producător.

teacher_
#StarMember
Am văzut că până acum au afișat doar la electrocasnice ofertele....pentru telefoane probabil joi după masă vor fi afișate preturile.

Razvan
#StarMember

Primele oferte de la emag pentru vineri. https://m.emag.ro/guide/ghid-de-cumparaturi-black-friday-2019?utm_source=nl_oferte&utm_medium=email&utm_campaign=2019_11_12_bf_teasing_1__rewq&utm_content=nl_general&cmpid=88788

Razvan
#StarMember

Black friday la telekom, cu oferte de luat în calcul la telefoane. Abonamentul Mobil 6, fără perioada contractuala se poate rezilia în 30 de zile. Sor-mea anul trecut și-a luat Psmart și au uitat să-i activeze simul. https://blackfriday.telekom.ro

teacher_
#StarMember
Aștept să văd azi ce mai apare...sper sa iau ceva electrocasnice, un smartband, și poate voi lua un telefon mai din 2018. Mai așteptam 🙂

Razvan
#StarMember
Te-ai gândit la vreo marca anume a telefonului?

RafaHelper
#StarMember
Salut Teacher, Răspunsul meu a fost aprobat abia astazi, ai verificat site-ul menționat de mine mai sus?

teacher_
#StarMember
Mulțumesc pentru link, am mai auzit de acest site, dar dintr-un motiv oarecare credeam că sunt doar produse refurbished. O să încerc, sa vad ce iese.

Ascary
Campion certificat
Daca dați peste o oferta buna de BF la un aspirator de cenușă mai bunișor (Karcher sau similar) dati-mi și mie un semn. Multumesc