anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vreau internet nelimitat

Coralia
Începător
Vreau internet nelimitat atunci cînd abonamentrul costa peste 9 euro . Visul sa devină realitate
21 Răspunsuri 21

Sorin_2
Junior
Decat internet nelimitat la viteză 3G mai bine 50 GB la viteză 4G ; inevitabil la un abonament cu internet nelimitat, va scădea viteza acestuia.

Neaplicabil
Nu stiu cand o sa vedem noi cei cu abonamente net nelimitat

Neaplicabil
eu nu sunt de acord ca nu trebuie sa avem net pentru ca sunt tembeli care blocheaza reteaua. deja este netul nelimitat de noapte pentru abonamentele de net,si noi consumam mult dar...cat poti consuma??!! doar stai cat ai nevoie si gata,mai faci si altceva. da.mai sunt marii consumatori gamerii si cei care descarca tone de filme si muzica(chiar,mai sunt?) pentru ca acum oricine are net sau tv si poate sa se deconecteze linistit cu vreun film sau cu muzica,nu mai este ca acum ani in urma cand cei cu net descarcau la greu si puneau pe cd sau dvd ca sa dea unor amarati care stateau cu gura cascata la calculator pentru nu stiu ce filme luate direct din sala de cinema. oameni se si plictisesc sa se tot uite la fime,nu mai este ca demult. eu sunt pentru net la liber,si vei vedea ca nu se blocheaza nimic,uita-te pe discutiile de aici,majoritatea consuma intre cativa max 20 gb. va fi ca si cu minutele,oamenii se vor linisti ca pot oricand accesa netul si gata. (pentru cei care o iau razna din cine stie ce motive sunt convins ca exista o monitorizare la toti operatorii.) iti dau ex meu-am facut 2 ab net-prin router si unul de voce10 euro sperand sa indeplinesc conditiile ptr share si family,intentionam cu 2voce dar m-am oprit ,pentru ca doar netul cu modem se preteaza la share,routerul nu. fiecare isi cunoaste necesarul de resurse si incearca sa il atinga ,mi se pare normal.

Vio73
#StarMember
Aștept și eu cu nerăbdare ziua când vor intra oferte cu net nelimitat. Dacă vor fi probleme, se pot mări capacitățile.

Ascary
Campion certificat
De ce aștepți cu nerăbdare ziua? Tu ai internet nelimitat aproape peste tot 🙂

Vio73
#StarMember
Am mai multe abonamente, nu numai unul de date și unul de voce. Mai am încă 3 de voce și unul de date. Și nu am dreptul să sper?

Ascary
Campion certificat
Ba da. Nu știam că ai atâtea abonamente.