anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Achiziționare telefon în afara României

Vaduvamihai
Începător

Bună ziua ,as dori o informație dacă se poate ,as vrea sa îmi iau un telefon de la Orange dar online ,eu stau in germania, se poate trimite și în afara României 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember

Salut,

S-a mai intrebat lucrul asta si cu alte ocazii. Din pacate, raspunsul este nu.

Binenteles, il poti cumpara, cu livrare la cineva cunoscut din Romania. Restul tine de doar de livrarea catre tine.

Adica, nu e imposibil. Dar livrare directa in alta tara, din pacate nu se poate.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember

Salut,

S-a mai intrebat lucrul asta si cu alte ocazii. Din pacate, raspunsul este nu.

Binenteles, il poti cumpara, cu livrare la cineva cunoscut din Romania. Restul tine de doar de livrarea catre tine.

Adica, nu e imposibil. Dar livrare directa in alta tara, din pacate nu se poate.

Client Orange

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu, nu se poate, din păcate!

Ai un topic aici:

https://comunitate.orange.ro/t5/abonament/se-poate-primi-telefon-nou-daca-esti-in-strainatate-la/m-p...

 Îmi pare rău!

MCostel
Explorator

Din păcate nu se poate.

Produsele pot fi livrate oriunde pe teritoriul României.

Poate la următoarea revenire in Romania vei comanda produsul dorit.

 

FLo1
#StarMember

Salut Mihai, dacă telefonul dorit nu presupune achiziție de abonament ci doar telefonul la prețul standard, poți să-l comanzi cu livrare la o adresă cunoscută ție din România. Ulterior, pachetul soliciți intermediarului să ți-l trimită pe cheltuiala ta în Germania. Telefonul nu necesită activări sau configurări speciale, deci vei putea să-l configurezi în Germania fără dificultăți.