anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce pot face în comunitate?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

7e68bfaaae1780d0_comunitate_vizual_100.jpg

 

Scopul acestei comunități este de a vă ajuta să găsiți răspunsuri la întrebările voastre despre produsele și serviciile Orange. Simplu, eficient și fun!

Este o comunitate în care membrii se ajută reciproc. Împreună ne dorim să menținem un mediu productiv, prietenos și distractiv în același timp. De aceea am creat și un sistem de recompensare. Sper că îți place să te “joci” și că ești competitiv 🙂

Aici poți găsi informații și sfaturi referitoare la folosirea comunității:

 

64 Răspunsuri 64

Teona_moraru
Junior
Sa aflii tot despre Orange!! Ft fain

Miha_Z
#StarMember
Si ce nu stii poti intreba.

Laura_cio
Senior
Îmi dau seama ca am construit ceva in comunitate cu atâția membri, atâtea întrebări formulate și atâtea răspunsuri oferite. Și la mai multe, dragi colegi!

Vio73
#StarMember
O atmosferă destul de așezată, cu întrebări și răspunsuri spontane, altele mai elaborate, destul de interesante. Deci este destul de bine!

Ascary
Campion certificat
Unele răspunsuri,ai dreptate,sunt spontane dar sunt și colegi care se documentează și formulează un răspuns mai elaborat și documentat,chiar daca nu sunt cele mai rapide răspunsuri. Eu le prefer pe acestea în locul celor spontane. In fine,fiecare cu preferințele lui 🙂

ionur28nt
Începător
Bună, scuze pt deranj,as avea nevoie de ultimele 4 luni a facturilor detaliate,pe toate numerele de telefon,sau spune-mi cum pot sa le descarc. Va multumesc!

Vio73
#StarMember
Intră în cont ( My Orange) și le găsești acolo pe toate și le descarci.

Marian2318
Începător
Salutare grup

Vio73
#StarMember
Bun venit!

Ascary
Campion certificat
Bine ai venit Marian. Ședere plăcută și fructuoasă 🙂

Bguy
Începător
Saluți membrii.

Vio73
#StarMember
Bine ai venit! Poți pune întrebări, da răspunsuri, pentru care primești un punctaj, badge-uri, treci de la un nivel la altul după o anumită perioadă, etc. Dacă urmărești atent ce se discută, poți afla multe lucruri interesante. Succes!

boros_nicolae
Junior
Afla cate ceva nou

Neaplicabil
salut, in comunitate poti da raspunsuri la intrebarile puse de abonati orange!

Danyelll
Junior
Pierzi vremea!!!