anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Concurs! Smart Home, Happy Home

DanielaH
Moderator

Robin Williams spunea că “primăvara este modul naturii de a spune: hai să sărbătorim!”. Asta vom face și noi în Comunitate, vom celebra sosirea primăverii printr-un nou concurs.

Și pentru că primăvara este anotimpul noilor începuturi, în această perioadă în Comunitate toate drumurile duc acasă. De ce? Pentru că acasă este locul în care cu toții ne simțim iubiți, apreciați și în siguranță.

 

Concursul nostru va avea 3 categorii si se va desfașura în perioada 1 martie – 31 martie 2024. Premiile se vor oferi prin tragere la sorți astfel:

Categoria 1: Turn the light on!

Dacă acumulezi cel puțin 10 aprecieri (likes) de la ceilalaIți membri în perioada desfășurării campaniei, ești eligibil pentru câștigarea unui set de 2 prize și 2 becuri smart.

Categoria 2: Fresh Air

Dacă în perioada concursului vei avea cel puțin 3 răspunsuri marcate ca soluții la topicurile deschise în luna martie 2024, un purificator de aer poate fi al tău.

Categoria 3: Home Sweet Home

Dacă postezi un topic de tip review, de utilitate generală, din sfera obiectelor conectate și smart home, poți fi câștigătorul un aspirator robot.

 

Toate detaliile și regulamentul concursului sunt aici.

Ce ziceți? Acceptați provocarea din aceasta primavara? Dacă da, vă așteptăm pe acest topic cu un comentariu care să includă #SmartHomeHappyHome.

Toți participanții vor primi de la noi un badge surpriză.

 

DanielaH_0-1709279132209.png

#HaiAcasă și poți câștiga unul dintre premiile smart pentru casa ta!

________________________________________________________

Update 22 aprilie 2024

Câștigătorii concursului sunt:

Categoria 1: @Blue12 @csabiktn @Ionuț_27 

Categoria 2: @Vio73 

Categoria 3: @FLo1 

Felicitări!

Vă mulțumim tuturor pentru participare și vă mai așteptăm în Comunitate.

408 Răspunsuri 408

Ce frumos!!!

chapy23
Junior

25bf9001-4d9c-437a-a02d-ed891e4b59b8.jpeg

 un roboțel pentru lusy🥰

BlackWolf
Senior certificat

Ce dulceata mica!😍❤️

Super cățel! 

vladut12am
Cunoscător certificat

Foarte drăgălaș cățel! Deși eu nu am câini în curte și nu îmi plac așa de mult, pe cățelușul ăsta îl ador enorm. Mi-a făcut ziua mai bună.

Mie îmi plac mai mult pisicile, pentru că consider că sunt adevărați apărători de șoareci și șobolani. În curte, am o familie formată din 6 membri dintre care 3 îmi plac cel mai mult și îmi aduc cea mai mare alinare. Le vedeți în poza de jos. I-am botezat Negrilă, Micky (cu blănița maronie) și Tigruț (cu blănița gri care este cel mai pufos dintre toți).

Le ador foarte mult și îmi fac zilele mai frumoase când le privesc.😍

IMG_20231117_162415.jpgIMG_20240327_0001.jpg

fff frumoase !și mie îmi plac și pisicile ,am și pisicuțe pe lingă cățelușa mea 🥰

Miau miau miau  😁

 

Foarte frumos nu poți să îi reziști.

Super drăgălaș!

Saila_Elisabeta
Explorator

Bună, hai sa fie pentru toti....                          #SmartHomeHappyHome. 

Miha_Z
#StarMember

Succes tuturor participantilor si sa castigati ce va doriti. 🤗

Camelia_123
Junior entuziast

 

 

Sarbatori binecuvantate cu sanatate si pace in lume!  🍀🙏

#SmartHomeHappyHome

匿名
Junior entuziast

Happy Spring 

#SmartHomeHappyHome

Saila_Elisabeta
Explorator

Un paste fericit și binecuvantat, pentru cei catolici!                                                               #SmartHomeHappyHome. 

MihaiC9
Junior

#SmartHomeHappyHome

Happy cleaning!

Cumoka
Începător

Accept provocarea!

#SmartHomeHappyHome