anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Giveaway alert! Câștigă o invitație la The Color Run!

GeorgianaD
Moderator

Câștigă o invitație la cea mai colorată competiție din primăvara asta! 🦄

Dacă dorești să te miști, să te distrezi și să te colorezi din cap până în picioare la fiecare kilometru parcurs: just let us know! ✌️

Ești un entuziast al fitnessului și te bucuri să faci mișcare? Spune-ne care este aplicația ta de fitness preferată și de ce, iar noi îți oferim o invitație la evenimentul cel mai colorat și așteptat din București: The Color Run din 20 aprilie! Primele 5 persoane care ne vor scrie în comentarii pe acest topic și îndeplinesc condițiile Regulamentului de aici primesc câte un voucher la eveniment. Așadar, pe locuri, fiți gata, start!

Atenție! Doar un singur comentariu va fi luat în calcul pentru clasament.

04 MARATHON F.jpg

Giveaway-ul s-a încheiat. Le dorim distracție frumoasă câștigătorilor: @And04 , @Tudor_15 , @TheLitleboy , @Virgiliu1 , @dragosbrm . ✌️

7 Răspunsuri 7

dragosbrm
Explorator entuziast

Bună! Folosesc foarte mult aplicatia MyFitenssPal pentru că imi dă foarte multe idei de mâncare sănătoasă și are multe funcții ( nutrition tracker, calorie tracker si macro tracker gratuit ).

Aplicația o am sincronizată atât cu Huawei Band 7 cât și cu Apple Health

Mi-ar plăcea foarte mult să particip la #TheColorRunCelebration

And04
Senior

Salutare,

Eu folosesc Samsung Health pentru ca sunt utilizator de Samsung. Aplicația oferă o mulțime de funcții utile precum înregistrarea diferitelor tipuri de exerciții, cum ar fi alergarea, ciclismul, înotul și multe altele. Aplicația măsoară distanța parcursă, pașii, caloriile arse, permite să setezi și să urmărești obiectivele, cum ar fi pierderea în greutate, creșterea activității fizice sau îmbunătățirea somnului. De asemenea se integrează ușor cu o gamă largă de dispozitive wearables și are o interfață destul prietenoasă.

#TheColorRunCelebration

Virgiliu1
Începător

Salutare! Eu folosesc aplicatia Huawei Health deoarece am atat un telefon Huawei cat si un smartwatch Huawei. Aplicatia ofera destul de multe functii, iar impreuna cu ceasul este chiar de ajutor, o folosesc pentru numar de pasi, heart rate, sleep tracking si running plans.

#TheColorRunCelebration

TheLitleboy
Junior

Hello! Eu folosesc aplicatia de la garmin deoarece oferă statistici despre eficienţa antrenamentului tău, măsoară ritmul cardiac, somnul, paşii, caloriile arse, intensitatea exerciţiilor pe care le faci, performanţele personale. Tocmai datorită acestor opţiuni, voi putea vedea exact când trebuie să cresc ritmul sau, dimpotrivă, să îl reduc. Şi mă pot evalua în orice moment doresc. #TheColorRunCelebration

Razvan
#StarMember

Interesant concurs, cu mențiunea că desfășurarea cursei va avea loc în 20 aprilie 2024.

Tudor_15
Junior

buna seara

folosesc aplicația MNTR, mă ajută să îmi realizez un progtam sustenabil de antrenament și un plan alimentar adecvat. 


 
#TheColorRunCelebration

Virgil1
Junior

Folosesc aplicația samsunh health