anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Păstrăm bunele obiceiuri și te invităm la The Color Run Iași!

GeorgianaD
Moderator

Ce trebuie să faci? Nimic mai simplu! Menționează printr-un răspuns pe acest topic dacă preferi activități sportive individuale sau sporturi pe care să le practici în echipă, asigură-te că te numeri printre primii 4 participanți și vei primi garantat o invitație la evenimentul The Color Run Iași din data de 15 iunie 2024.

Tot garantată este și distracția!

Nu uita să introduci sintagma #TheColorRunCelebration

Doar un singur comentariu va fi luat în calcul pentru clasament. Regulamentul campaniei se poate consulta aici.

Ready, steady, RUN! 😎

theColorRun.PNG

 

14 Răspunsuri 14

Lucifer
Cunoscător

Cand eram mic, preferam sporturile in echipa cum ar fi voleiul si fotbalul, acum prefer desigur activitatile sportive individuale gen alergare semimaraton sau sah.
#TheColorRunCelebration

Prefer sporturile individuale

 

dragosbrm
Explorator entuziast

Buna! Prefer activitati sportive in echipa! Sunt mult mai distractive, si mult mai multa socializare!

 

#TheColorRunCelebration

Mens sana, în corpore sano !!!

Anonim
Neaplicabil

Imi plac activitatile sportive individuale, concentrându-ma pe goals-urile mele.

#TheColorRunCelebration

Anonim
Neaplicabil

Adooor să alerg cu prietenii, mai ales în Copou. Mereu vrem sa vedem care este primul. Asa ca imi plac activitatile sportive in echipa.

#TheColorRunCelebration

masterchef79
Junior

Pentru copii cu varste intre 7 si 12 ani sporturi recomandate sunt tenisul sau baschetul . Se spune despre acest sport ca favorizeaza cresterea in inaltime si ajuta la dezvoltarea preciziei si a spiritului de echipa.

Pentru adolescenti pot fi recomandate alte tipuri de sporturi, precum scrima, fotbalul sau volei  Acest din urma exemplu este unul edificator pentru a exersa si imbunatati viteza de reactie a copilului precum si coordonarea. Scrima este in schimb un sport total pentru viteza, forta, rezistenta si indemanare.

NicoCorina
Începător

TheColorRunCelebration

Saila_Elisabeta
Explorator

Da prefer o joaca din copilăria mea de acum patruzeci de ani, hoții și gardiștii.Doamne ce frumos era , pe atunci domnișoarele nu mai trebuia să ajungă la sala făceau așa sport și în același timp se și distrau.Timpuri de adinioarea!            #TheColorRunCelebration

Alexandru13
Explorator

Întotdeauna team player. E mai fun, și mai antrenant. 

#TheColorRunCelebration

Djalyn
Junior

Atletismul sah table

Gelu_2
Junior entuziast

Imi place sa joc poker on line dar varianta fara bani.

RVS
Junior

Prefer sportul in echipa. Distractiv si antrenant.

#TheColorRunCelebration

Marcel39
Junior

Prefer sporturile individuale., practicând un sport individual (lupte-greco-romane),nu poți să mimezi, să te fofilezi sau să joci teatru, să te dai rănit să tragi de timp. Sporturile individuale sunt esența valorii reale a Sportivilor! #TheColorRunCelebration