anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Urări de Sărbători, cu dedicații

DanielaH
Moderator

Se spune că de Crăciun toate drumurile duc acasă. Este momentul în care toți membrii familiei se strâng în jurul bradului și al meselor îmbelșugate și se bucură împreună de magia Sărbătorilor.

Și cum aici, în Comunitate, suntem și noi ca într-o mare familie, putem spune că de Sărbători toate urările de bine vin în Comunitate 🎅🌲🌟.

Vă invităm să folosiți spațiul de comentarii și să adresați o urare specială, cu dedicație, unuia dintre membrii Comunității (sau mai multor), menționând username-ul persoanei respective (folosiți funcția @Username). 

Toți urătorii care vor posta mesaje cu dedicație în perioada 20 – 27 dec. vor primi câte un badge special.

Deci, ce ziceți de-o „Leapșa pe urate”? 😊

 

#EchipaComunitățiiOrange vă urează tuturor (@AllMembers 😊) Sărbători fericite, cu multă bucurie, pace, speranță și iubire.

DanielaH_0-1703069691166.png

 

59 Răspunsuri 59

Pololică
#StarMember

@FLo1 @Vio73 @RafaHelper @Trixen @Razvan @Anonim  @Miha_Z @delfinas @arsradu @Trixen 

Sărbători Fericite și un brad cat mai frumos,

Să vină Moș Crăciun cu Ferrari și să plece pe jos!

Pentru cine nu am nimerit,

Să-i aducă Moșul ce și-a dorit!

Anonim
Neaplicabil

Mulțumesc de menționare,

Îți spun sincer, e o onoare,

Și-un moment foarte bun,

Pentru mine să vă spun,

Sărbători liniștite, cu un Moș Crăciun bun!

 

Mă chinuie talentul tare! ;))))

Sărbători fericite și vouă tuturor! 🎅🎉🎁

@DanielaH @Miha_Z @delfinas @RafaHelper @Vio73 @Georgiana @Pololica @FLo1 @svetalex @AllMembers

P.S. scuze dacă nu v-am "tăguit" pe toți 

@Anonim, îți mulțumesc,

Pentru gând, pentru urare, 

Să ai Crăciun dumnezeiesc,

Sănătate, binecuvântare.

 

Anonim
Neaplicabil

Mulțumesc, @FLo1 ! 

Urarea o dau în continuare spre @MihaelaC !

 

Cu întârziere, mulțumesc pentru urare! Un an nou cu bucurii și realizări!

Multumesc! Sarbatori fericite! 🎄🎆🎊

Sarbatori Binecuvantate tuturor!!!

 

Vio73
#StarMember

Fie ca sărbătorile de anul acesta să vă umple sufletul de bucurie, încredere, speranţă şi iubire! Să primiți cele mai dorite şi neaşteptate cadouri voi şi cei apropiaţi!

Cu multă sănătate și binecuvântare 

Pentru @Vio73 Moșul 🎅 are suflet mare

Dorindu-i un Crăciun de basm cu bucurie

Pentru cei dragi ai săi, doar clipe de magie.

La fel îți doresc și eu, atât ție, dar și celorlalți membri ai Comunității noastre, alături de cei dragi!

Sărbători fericite și tuturor salariaților Orange! Anul ce vine să fie unul plin de realizări pentru toți, cu sănătate și bucurii!

Mulțumim mult, @Vio73, transmitem mai departe 😀.

Urez și eu Sărbători fericite tuturor colegilor membrii în Comunitate, cu dedicație @Pancetta @Qubit @NoName @Alex_ORO @NicolaeL.

FLo1
#StarMember

Dragi membri aici prezenți / Dacă ați fost consecvenți / Și cuminți, bine-nțeles / Moșul astăzi a ales:

Cadouri la fiecare / V-aduce după... purtare / Crăciun și zile frumoase / Bucurie pe la case.

Vă mulțumesc pentru urare / @Pololică să crești ... ”mare” / Iar celorlalți cu bucurie / Momente pline de magie.

Și ca să nu mă greșesc / La @Allmembers vă doresc / Crăciun fericit cu bunătate / Semnează: Moșul, cu sănătate.🎅

vladut12am
Cunoscător certificat

Crăciun fericit, @AllMembers!

RafaHelper
#StarMember

Sărbători fericite, @AllMembers !