anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sunt probleme cu logarea in Customer Voice?

provo2gaby
Junior entuziast

Buna ziua. Sunt probleme cu logarea in Customer Voice, puteti verifica va rog?

14 Răspunsuri 14

Vio73
#StarMember

Salutare!

Trebuie să încerci din nou, poate ai altă parolâ. Dacă nu reușești, le scrii din secțiunea Contact , unde scrie Trimite-ne un mesaj. Selectezi una dintre opțiunile disponibile, iar dacă nu se potrivește niciuna, selectezi,, Altele ", după care trimiți mesajul.

Aici nu este Orange, ci doar o Comunitate a clienților Orange.

Baftă!

provo2gaby
Junior entuziast

Customer voice apartine de Orange. E o problema a lor de care trebuie sa se ocupe ei, nu eu. 

Jay
Campion certificat

Salut!

Este posibil sa fie probleme.. si eu m-am conectat si imi deschide o pagina goala.. 

 

Jay_2-1725551767447.png

 

DanielaH
Moderator

@provo2gaby, mulțumim pentru sesizare. Verificăm cu colegii și revenim.

ot02nic
Junior

voi mai puteti vedea contul costumervoice?

la voi s-au facut ultimele plati?

Salutare!

Din păcate, nici eu nu pot, am verificat chiar acum.

Dar nici nu prea mă mai agit, pentru că am închis cardul Orange Money, iar cu paypal nu mă împac prea bine.

Cred că poți face o sesizare scrisă din secțiunea Contact , apoi mai jos, unde scrie Trimite-ne un mesaj și alegi varianta care se potrivește, detaliezi problema și dai trimite.

Oricum, este bine că ai scris aici, pentru că va avea mai mult impact (sper).

Baftă!

eu folosesc paypal de 20 de ani cred, faceam cumparaturi pe ebay cand nu exista temu si shein

ot02nic
Junior

eu de 2 saptamani nu pot intra in cont, bag datele si apare pagian alba, si am facut si o retragere in paypal de atunci si niciun semn, de obicei dura cateva zile

SorinT
Începător

La fel si la mine. Introduc datele de logare (corecte :)) dupa care apare o pagina alba. Indiferent ce dispozitiv utilizez, acelasi lucru se intampla.

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Situația este cunoscută și în atenția colegilor noștri. Vom anunța și noi aici când vom primi confirmarea că s-a remediat.

Mulțumim pentru înțelegere.

Anonim
Neaplicabil

Poți încerca să te loghezi de aici:

https://app.synopanel.com/login 

A functionat link ul de mai sus. Merci.

ot02nic
Junior

la mine nu merge linkul....

{"status":422,"message":"Syno\\Panel\\Service\\SerializerManager::serializePanelist(): Argument #1 ($panelist) must be of type Syno\\Panel\\Entity\\Panelist, Syno\\Panel\\Entity\\AccessToken given, called in \/var\/www\/html\/src\/Syno\/Panel\/Controller\/PanelistController.php on line 100"}

Vlad_D
Junior entuziast

Hello! A mai completat cineva chestionare la Customer Voice? Am incercat recent sa intru in contul de Customer Voice, insa nu reusesc. A mai patit cineva sa nu poata intra in cont?