anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Doar cei ce au abonament câștigă?

Ervin2801
Junior entuziast
Sunt curios a câștigat cineva care are număr prepay vreodată vreun premiu de la Orange sau doar cei ce au abonament câștigă?
Oare doar mie mi se pare?
6 Răspunsuri 6

Viocat
Senior certificat
Chiar in perioada asta e tombola pentru prepay:"Înscrierea în tombolă se realizează gratuit la numărul *100#, ramura „Tombola PrePay”. Consimțământul de participare poate fi dat oricând în intervalul 18 noiembrie 2021 - 26 ianuarie 2022, o singura dată pentru toate reîncărcările efectuate în acest interval. Vor fi eligibile pentru participarea la prezenta Campanie reîncărcările efectuate începând cu data exprimării consimțământului de participare. Acordul de participare poate fi retras la numărul *100#, ramura „Tombola PrePay” oricând în perioada 18 noiembrie 2021 - 26 ianuarie 2022. În situația retragerii consimțământului de participare, reîncărcările efectuate în perioada 18 noiembrie 2021 - 26 ianuarie 2022 nu vor putea fi înscrise în tombolă."

cmadeleinel
Explorator
Nu cred ca am observat pe undeva vreo lista cu castigatorii, poate o inregistrare video a extragerii ar fi mai indicata si ar creste nivelul de incredere 😛

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Lista cu castigatorii exista. Uite, de la penultima Pinata, exista aici (inca lipseste saptamana 11 pentru un motiv anume, dar restul sunt acolo): https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party-septembrie-decembrie21/ Si da, castiga si clientii prepaid, daca nu cumva concursul respectiv se adreseaza doar abonatilor. Cat despre video cu tragerea la sorti, si eu cred ca ar fi o treaba buna. 😄
Client Orange

Aj
Începător
Si eu sunt Pro ca extragerile sa fie video si facute publice mai muta transparenta de la o companie asa mare e binevenita pentru toti utilizatorii

Razvan
#StarMember
Sunt mai mulți utilizatori prepay care au câștigat la Pinata Party. Colegul zop este fericitul câștigător unui telefon Samsung Galaxy S21. https://comunitate.orange.ro/questions/2820856-castigat-pinata-party Colegul arsradu este pe prepay și or mai fi și alții care ne urmăresc și nu au scris încă în comunitate.

Ervin2801
Junior entuziast
Felicitări