anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot câștiga și alte premii la piñata?

Dexter24
Începător
Piñata party
1 Soluţie acceptată‚

Viocat
Senior certificat
Sezonul acesta va fi doar extragerea finala din 3 Feb 2022. Asigurate ca vei acumula minim 1000 puncte alocate ca urmare a acțiunilor realizate în Pinata Party si esti inscris in tragerea la sorți pentru următoarele premii: 10 televizoare Samsung QLED 163 cm 10 telefoane OPPO Reno6 Pro 5G Arctic Blue 256GB DS 10 aspiratoare Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Cleaner Bafta la tregerea la sorti!

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Viocat
Senior certificat
Salut Dexter24. Acestea sunt premiile prevazute in regulament. Dar, fiind perioada sarbatorilor, cine stie. La ce premii te-ai gandit ca ar putea fi castigate? Daca nu vor veni, macar le trecem pe lista ca sugestii ptr sezonul urmator. Sa nu uit, Craciun Fericit!

FLo1
#StarMember
@Dexter24: Bun venit în Comunitate. Decât c-o simplă întrebare / Prezintă, te rog, o exemplificare / Ce ”alte premi” ai vrea tu ca să fie? / Pinata să ne dea la toti, dar și ție, și mie....

Dexter24
Începător
Erau și alte premii in afara de minute și Gb premii in obiecte

FLo1
#StarMember
@Dexter24: ”Premiile în obiecte” mai există, printr-o tragere la sorți în 03.02.2022, nu săptămânal. Până atunci pentru a avea acces la ele, asigură-te că te califici. Detalii ai pe acest topic: https://comunitate.orange.ro/questions/2835459-editie-concurs-pinata-party-3 Succes și Sărbători fericite.

Viocat
Senior certificat
Sezonul acesta va fi doar extragerea finala din 3 Feb 2022. Asigurate ca vei acumula minim 1000 puncte alocate ca urmare a acțiunilor realizate în Pinata Party si esti inscris in tragerea la sorți pentru următoarele premii: 10 televizoare Samsung QLED 163 cm 10 telefoane OPPO Reno6 Pro 5G Arctic Blue 256GB DS 10 aspiratoare Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Cleaner Bafta la tregerea la sorti!

Haptic
Explorator entuziast
Decat deloc, bune si astea.

Zop
Explorator
Oameni buni, la 30 de premii într-o tombola cu minim 10000 de persoane care e sansa voastra? Va zic eu, 0,003(0.3%). Dar poate fi si mai mica, daca vor mai multi participanti (cu siguranta vor fi) . Campania trecuta erau multe premii fizice si ti le luai cu mainile tale, aveai sanse uriașe! Internet bun si maini rapide! Atata tot! Trebuie doar puțin regandita formula concursului. Am propus eu cum in alt topic https://comunitate.orange.ro/questions/2847659-feedback-sugestii-pinata-party