anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce premii ați câștigat la Orange?

Razvan
#StarMember
Dacă tot am deschis topicul, de-a lungul timpului la Orange amcâștigat următoarele premii: bilete la concert Bob Sinclair de la Arenele Romane, bilete autocar la concertul Akon de pe plaja în 2007, telefon Sony Ericsson W600i și cd muzica Duffy în 2009, la concursul online câștiga cu Duffy și o excursie VIP cu elicopterul la concert lui Mika de pe plaja H2O în 2010. Mulțumesc Orange! Voi ce ați câștigat de la Orange România?
82 Răspunsuri 82

Mădălin
Cunoscător certificat
Am citit destul de multe răspunsuri , Răzvan , se pare că doar tu ești câștigător la Orange...dar acum vin și eu , am câștigat un HTC u11 la smartphone tester și chiar mi-a plăcut

Vio73
#StarMember
Dar telefon n-a mai câștigat nimeni în programul Smart tester. Nimeni de aici. Și eu am participat, dar fără a câștiga și aparatul.

Mădălin
Cunoscător certificat
Curios , atunci au fost 10 câștigători care azi nu se regăsesc în comunitatea noastră?Eu sunt singurul? Am fost selectat cred datorita faptului că am avut multe review-uri la telefoane , de pe vremea când era dotsis.com cu sistemul de operare symbian și Orange Partener cu wm și wm10 . Dar nu mai știu exact cum am fost selectat și ce cauza dar chiar îmi dădusem silința să dau review-uri zi de zi la toate aspectele telefonului cu rele și bune

Vio73
#StarMember
Am testat Huawei P 30 pro. Un supertelefon!

Mădălin
Cunoscător certificat
Dar nu l-ai câștigat?nu l-am testat dar prefer Huawei pentru baterie , momentan am mate20 și ianinte am avut p20

Vio73
#StarMember
Nu, din păcate. L-am comparat cu S8-ul meu și mi-a plăcut la semnal foarte mult. A fost ceva ce m-a uimit, pentru că eu prefer în general Samsung.

Mădălin
Cunoscător certificat
Bravo... merge comparația chiar daca anii intre cele doua telefoane sunt cam multi...chiar 2 sau 3?

Vio73
#StarMember
Stai liniștit că am văzut pe alte forumuri ce pot și alte modele mai noi.

Lua_ono
Junior
Cel mai mare premiu a fost biletul pt Neversea, dar si alte accesorii, stick, huse, etc., si discounturile oferite la achizitionarea telefoanelor.

Razvan
#StarMember
@cell_vmc, ce super premiu ai câștigat la Orange in 2010?

Vio73
#StarMember
Oricum, omul a câștigat ceva premii!

Vali
Junior entuziast
Ma bufneste rasul! Premii la Orange? Ce sunt alea?! Mai repede am castigat la tigari! In 2009 le-am luat croaziera la Winston si am fost cu sotia in Caraibe 10 zile! Orange si premiile....

Ciucuras
Cunoscător certificat
@Vali, ai participat la concursurile organizate de Orange? Eu consider ca orice bonus este un castig.

coco_1
Junior
Experienta!

Hallow_87
Junior entuziast
Nu am castigat nimic , dar speranta moare ultima!!!!! Let's be ORANGE PRO