anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Vă plac felinele? Haideți la concurs cu Orange TV Go și National Geographic WILD!

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Începem luna februarie cu vești bune pentru iubitorii de natură și nu numai.

Dacă vă plac documentarele cu și despre animale sălbatice, vă invităm în fiecare duminică de la ora 19 pe National Geographic WILD. Pe lângă poveștile fascinante pe care le veți descoperi acolo, un set surpriză cu un super troler și un prosop poate fi al vostru.

Campania se desfășoară până în 26 februarie 2023.

Toate detaliile și regulamentul concursului sunt aici.

DanielaH_0-1675241800957.png

Care este felina voastă preferată? Tigrul, puma, leopardul? Sau poate “pisica-tigru” numită Leptailurus Serval 😊?

#VizionarePăcută!

7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember

Pantera neagra e preferata mea, apoi tigrul, pt ca e zodia mea chinezeasca.

Salutare!

Preferatul meu este leopardul. Mulțumim frumos de provocare!

Pololică
#StarMember

Daca nu se grabeau ai mei cu vreo 7 luni, ma nasteam in anul tigrului :))

Succes tuturor!

And04
Senior

Preferatul meu este tigrul.

Succes tuturor!

Anonim
Neaplicabil

Eu ador râsul, felina noastră națională. Am avut ocazia să văd unul în libertate. E fabulos de frumos.

Apropos de rasi: in urma cu vreo 12-13 ani am facut cunostinta cu Linux si prima distributie cu care am interactionat a fost Ubuntu, iar versiunea care m-a facut sa raman in lumea asta a fost Ubuntu 10.04... Lucid Lynx, adica rasul lucid... (ca reper, cifra 10 reprezinta anul si 04 reprezinta luna in care este lansata versiunea, iar Lucid Lynx este numele de "botez", un animal si un adjectiv (ma rog, un adjectiv si un animal, daca respectam gramatica limbii engleze).

https://en.wikipedia.org/wiki/Ubuntu_version_history

Razvan
#StarMember

Tigrul, mi se pare că inspiră putere interioară 🔥🤗