anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Schimbare regulament Pinata Party Campania II

negru
Junior
Deja jocul acesta devine o bătaie de joc imensă! Nu este posibil să schimbați regulamentul cu fix o zi înainte de următoarele premii. Acum vă spun și cu ce rămân eu, după ce săptămâna trecută am pățit ce vedeți în înregistrarea de mai jos, m-am resemnat și am zis că mai încerc săptămâna aceasta. Surpriză mare, sunt necesare mult mai multe puncte pentru a câștiga iar cei care au un singur număr pe abonament câștigă puncte greu. Așa ca iată-mă pe mine, clientul fraier care stă să adune puncte și nu poate face nimic cu ele. Motiv de frustrare? Eu zic ca da. Aștept și o explicație pentru erorile de săptămâna trecută când am pierdut timpul de la fără un sfert în aplicație să primesc, de fapt, erori peste erori, în condițiile în care premiile apăreau pe stoc.
85 Răspunsuri 85

Neaplicabil
@grizzly_1 într-un concurs se oferă ȘANSE EGALE de a lua START-ul... dar cât timp eu revendic un premiu, confirm că-l vreau și tu ca organizator îmi arăți degetul libertății că nu ești în stare să creezi o aplicație care să gestioneze eficient IN/OUT... Și să mă ierte Dumnezeu dar nici cu puterea minții n-ai să faci toate chestiile necesare ca să prinzi premiile fizice într-un timp de ordinul milisecundelor. Dar pentru băieții deștepți s-au inventat aplicațiile care fac toate aceste lucruri în locul tău de mii de ori mai repede :) În altă ordine de idei Orange NU A REZOLVAT niște aspecte de ordin tehnic ci a preferat să schimbe regulile în timpul jocului... așa ceva fac doar cei care sunt slabi... slabi de înger...

Stefan133
Începător
S a reinoit stocul la 12:30, boxa, cantarul si rucsacul, s au dat imediat toate.

Adelq
Junior
Am primit premiul "difuzor încărcător wireless" în 2 zile deja l-am primit. Marți l-am revendicat și joi deja a și ajuns. E ok doar ca am un Huawei nova 5 T și nu se încarca doar telefonul soțului (Samsung s7 edge) se încarcă. Acuma ce pretenții sa am, e gratis. E foarte frumos pe post de ceas cu alarma. Atașez și o poza. Succesc tuturor celor care mai au puncte

Zop
Explorator
Pai iar la 12.30 ca saptamana trecuta. Se îmbulzesc iar toti. De ce nu se schimba ora????

Iulia_
Junior entuziast
Buna!Si eu am reusit sa prind un cantar la 12.30 dar a fost ceva foarte rapid nu s a blocat doar ca repede s au epuizat..Eu am avut un mare noroc pentru ca este al doilea premiu.Multumesc

Matei_t
Începător
Si eu am primit aceeași eroare ,timp de 3 sapt,si intram la 14:00 ,si dupa doua sapt dupa ce au schimbat regulamentul,am intrat aiurea marti la 12 sa vada daca e cv si am reușit sa iau un rucsac,cu 1800p,azi a ajuns si e ceea ce zice,as putea zice ca sunt multumit,as pune o poza dar nu reușeșc,

Cristina_48
Junior
Niciodata nu sunt produse pe stoc,ca sa le poti lua pe puncte. Am verificat eu, intr.o marti,la ora 01:00,cand ar fi trebuit sa se reinnoiasca stocul de produse, surpriza,stoc epuziat. Fraiereala pe fata

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Cristina, daca o sa te uiti un pic mai sus, o sa vezi ca in ultimele cateva saptamani, reinnoirea stocului s-a facut la 12:30. Si crede-ma, s-a facut. As fi facut screenshot pentru sceptici, dar eram mai preocupat sa incerc sa revendic un premiu decat sa fac screenshot sa se convinga lumea ca premiile s-au adaugat. Mai ales dupa atatea saptamani si atatia utilizatori care au confirmat ca si-au primit premiile pe bune. Singura problema e ca s-au dat in cateva secunde. Deci, la 13 cand ai intrat tu, intr-adevar stocul era 0, pentru ca era e 0 inca de la 12:30:03. Deci, nu e vorba ca nu se adauga premiile, e vorba ca se dau extrem de repede.
Client Orange

Cristina20
Junior entuziast
Stiee cineva daca sa actualizat pana la ora asta premiile ? Le-a vazut cineva ?

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Buna Cristina, Pinata Party s-a incheiat. Astazi a fost ultima zi. Cat despre premii, ele s-au dat de saptamana trecuta.
Client Orange

Cristina20
Junior entuziast
Se incheie la ora 14 dar premile de saptamana asta au fost sau nu actualizate ?

Cristina20
Junior entuziast
Am intrebat un consultant si a zis ca de la 10 -14 se actualizeaza premile pt saptama a asta ... si vroiam sa stiu daca a vazut cineva stocul ?

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Nu se mai actualizeaza, pentru ca s-a incheiat campania. 🙂 Nu mai exista un nou interval care sa inceapa de astazi, pana saptamana viitoare. Campania se incheie tehnic la ora 14, da. Dar premiile pentru saptamana asta, s-au dat de saptamana trecuta. Daca tu stii ceva ce noi nu stim, avantajul e la tine. :)) Eu nu cred ca se mai actualizeaza premiile pana la ora 14, si nu, momentan, nu am vazut niciun premiu. Ar inseamna sa intre pana la ora 14, si sa ai doar cateva ore sa le iei, in loc de o saptamana cat ar fi normal. Nu ca ar ramane o saptamana, in conditiile in care premiile se dau in primele cateva secunde, dar zic asa. 🙂 Cred ca cineva nu a updatat regulamentul peste tot. Mai exact, de cand s-a schimbat regulamentul, intervalul de timp ar fi trebuit sa fie pana la ora 9:59 (intrucat noua saptamana incepea de la ora 10:00), nu 14:00 (13:59).
Client Orange

Neaplicabil
după 12 sau după 14 poate

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
@Alterego, stii tu sa mai avem premii pentru saptamana 7-14 decembrie? Ca eu n-am vazut in regulament. 🙂 Daca da, ai idee ce anume ar trebui sa ne asteptam sa primim astazi si la ce "pret"? 😄
Client Orange