anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Schimbare regulament Pinata Party Campania II

negru
Junior
Deja jocul acesta devine o bătaie de joc imensă! Nu este posibil să schimbați regulamentul cu fix o zi înainte de următoarele premii. Acum vă spun și cu ce rămân eu, după ce săptămâna trecută am pățit ce vedeți în înregistrarea de mai jos, m-am resemnat și am zis că mai încerc săptămâna aceasta. Surpriză mare, sunt necesare mult mai multe puncte pentru a câștiga iar cei care au un singur număr pe abonament câștigă puncte greu. Așa ca iată-mă pe mine, clientul fraier care stă să adune puncte și nu poate face nimic cu ele. Motiv de frustrare? Eu zic ca da. Aștept și o explicație pentru erorile de săptămâna trecută când am pierdut timpul de la fără un sfert în aplicație să primesc, de fapt, erori peste erori, în condițiile în care premiile apăreau pe stoc.
85 Răspunsuri 85

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Nu stim daca e 12:30... Eu cel putin nu pot sa confirm chestia asta. Dar putem incerca saptamana viitoare. 🙂
Client Orange

Cristina20
Junior entuziast
Si atunci de ce nu schimba punctele daca sau terminat premiile cu punctele vechi in puncte noi

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Le vor schimba, daca mai apar pe stoc (robotul de exemplu nu pare sa mai vina pe stoc, deci el va ramane cel mai probabil asa cum il vezi acum), in saptamanile corespunzatoare. Bateria pare sa revina in saptamana 30 Noiembrie - 7 Decembrie, deci pe 30, in intervalul 10-18, ar trebui sa ai bateria, la pretul corespunzator de 1500 de puncte.
Client Orange

Cristina20
Junior entuziast
Si cum faci ca sa iei ceva daca punctele is mari si eu am 1200 si ceva de punctele ...cam le pierzi nu mai are rost sa joci

Csongor
Junior
Toate premiile au intrat în stoc azi la 12:30? Ați văzut urmă de stoc la ceva? Și dacă nați mai prins nimic?

Cristina20
Junior entuziast
E a 3a sapt care nam prins nimic

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Exact. 🙂 De-aia sunt (suntem cu totii, cred) dezamagiti de noile modificari ale regulamentului. Cu 1200 de puncte, pe noul regulament, nu mai poti sa iei nimic. Minim 1500 iti trebuie. Incarcari peste incarcari, ce pot sa zic...? Mie unul mi-a ajuns. Chiar mi se pare bataie de joc. Deci numarul de premii nu s-a modificat, dar ceri de 30 de ori mai mult la unele premii, si vrei sa-ti stea userul cu telefonul in brate 8 ore, dand refresh la lista aia cu premii. Mi se pare un pic cam mult si mi se pare un pic umilinta asa... Chiar asa am ajuns? Sa stam cu telefonul in brate 8 ore, dand refresh la o pagina, pentru niste premii pe care cel mai probabil nu le vom avea niciodata pentru ca fie sunt deja alocate celor care stiu cum si cand sa le ia, fie nu avem destule "resurse" sa le luam? Mie mi se pare cam mult. Sa castige cine vrea. Eu nu accept sa fiu umilit in halul asta. Asta e un fel de: linge bocancul murdar al stapanului, poate se indura sa-ti dea si tie o firimitura de paine. Nu, multumesc. Pentru mine, asta intrece orice masura a bunului simt.
Client Orange

Cristina20
Junior entuziast
Macar daca sar dubla de unde doamne face un om timp de o saptamna minimu de 1500 sa prinzi ceva ...vrajeala cu jocul.. ar fi bine daca ar dubla sau tripla pe zi punctele cumva ...nai cum sa faci atatea pucte ... dupa calculele mele la mine pana pe 7 decembrie fac 1495 nici macar 1500..daca intri in fiecare zi aduni 10 puncte

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Pai nu, ca scopul nu e sa faci cate 10 puncte pe zi. Scopul e sa umpli buzunarul Orange-ului cu bani pe reincarcari. Si multe, nu asa. Nu mai stiu unde vazusem asta (sunt multe thread-uri pe subiectul Pinata), dar zicea cineva ca mai bine iti tii banii de reincarcari si iti iei produsul de pe emag. Si are dreptate. Chiar nu merita toata bataia asta de joc pentru un premiu. Indiferent de valoare.
Client Orange

Csongor
Junior
Chiar e bătaie de joc. Trebuia din start puncte mari să nu stea lumea cu aplicația și cu telefonul in mână disperat pentru premii. Era mai ok puncte mari și să ai șanse măcar să vezi stocuri disponibile să știi pentru ce te bagi în astfel de promoții dar așa că nici măcar să nu vezi nimic în stoc e dezamăgitor total.

Cristina20
Junior entuziast
Doar pt cei care au cartela orange se merita sa iei cartela pe puncte ...eu ca sunt pe abonament pierd punctele.... tura trecuta am pierdut cam in jur 1900 pucte ...nici nu stiam ca dau premi cu pucte...acuma cand am aflat gata punctele foarte mari ...si le pierzi

Nana_Gi
Începător
Când ar trebuii sa întru în aplicație ca să pot sa revendic și eu premiu?

Adelq
Junior
Am reușit sa revendic un premiu. Difuzor încărcător wireless. E în curs de livrare 1-3 zile lucrătoare. Am primit e-mail cu codul la 12:31. Nu mai apare exact ora la care am dat "ia-ți premiul". S-ar putea sa fi fost 12:29 cu toate ca mi s-a părut ca a mai durat vreo câteva min pana am primit codul. În mail scrie ca e reținut pana mâine la ora 12:30 deci eu am considerat ca la 12:30 am apăsat butonul "vreau premiul". Acuma ce sa zic doar ca am avut noroc. Am urmărit alte premii dar cu schimbarea de regulament nu am avut puncte pt altceva. Nici reîncărcări nu o sa fac doar pt puncte. Am avut 1540 doar din vizualizare consum și o reîncărcare pe luna și plata unei facturi pe luna. Exact ceea ce făceam și înainte de a fi piniata party. Succes celorlalți care mai au puncte! Eu sunt multumita ca am reușit și premiul acesta pt ca nu m-am "dat peste cap" sa adun puncte.

Csongor
Junior
Adelq ai văzut și alte premii in stoc?

mada0212
Începător
Aceeasi problema am avut-o si eu saptamana trecuta la revendicarea unui premiu am avut erori peste erori, cand i-am contactat m-au sunat si nu am putut raspunde la telefon, dar mi-au trimis un mail in care au mentionat ca stiu ca exista erori si ca vor transmite la tehnic. Eu tot fara premiu am ramas iar acum urmaresc premiile de saptamana asta si cred ca va fi fara succes